Re: RiseFM - Balaton - 98.9 MHz
HozzászólásElküldve:2013.07.30. 11:46
Admin tökéletesen igazad van 
Neked pár napig több melód van, ellenben nő a topik látogatottsága
Neked pár napig több melód van, ellenben nő a topik látogatottsága
JoNeS írta:Azt gondolom, adott esetekben nem válaszolnak emberek, mert a jelenlegi helyzetüket nem akarják megosztani. Mindössze ennyi.Legalább annyit hadd tudjunk, hogy mire számítsunk a jövőben, lesznek új műsorok vagy ne is álmodjunk?
off
A Neo FM felmerült, ott műszaki ig voltam, az egy dolog hogy a zenéket is át kellett vennem mert akinek feladata volt, nem végezte el. Az a rádió nem volt az utolsó 3 hónapban vezetve és ezer sebből vérzett. Nem is volt pénz rá áldozva. Ez elmúlt, erről tudok beszélni.
Aztán lett belőle neo world radió, a nevét nem én találtam kiA tulaja azóta is tartozik nekem egy igen jó autó árának megfelelő összeggel, eljöttem, erről tudnék beszélni de nem akarok mert még jól perelgetem a mókust.
Nem várható el szerintem senkitől hogy az adott helyzetet ecsetelgesse és ennek sok oka lehet, de ha nem akar beszélni akkor miért nem lehet tiszteletben tartani.
Ezek a samsungos megjegyzések meg üde színfoltok nekem itt
Ha élőben menne mint a music fm-en sokat dobna rajta?
Gondold meg szerintem a leírandó mondataidbadarság min a két kijelentés benne!
JoNeS írta:Na részemről befejeztemaz a baj hogy el se kezdtél semmit már több mint fél éve
JoNeS írta:sokat.Mert nem vernéd át azzal a hallgatókat hogy beszélsz velük és nem fél másodperces felvételek lennének 1 óránként.Ez pont ilyen interaktív műsor lenne.De azzal meg van ölve hogy felvétel az egész...És lehet hogy hülyének nézel de lehet nem csak én gondolom így
Gondold meg szerintem a leírandó mondataidbadarság min a két kijelentés benne!