Oldal: 80 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.03.23. 03:30
Szerző: markfelt
Szakmai cikk, a szokásosnál kisebb bulvárfaktorral a 3-as metró jelen állapotáról és az éjszakai munkákról. Ha valakit érdekel.
http://iho.hu/hir/es-most-fogodzkodjanak-meg-130321

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.03.20. 09:06
Szerző: krisz83
http://index.hu/belfold/2013/03/20/bkv- ... jartaokon/
Szuper lesz! Hosszabb menetidő az elősajtózás miatt, cserébe maradnak ugyan azok a katasztrofális állapotú buszok. Én mint Budaörsi lakos "üdvözlöm" a döntést. Remélem az éjszakai járatok is eltűnnek, amikor a Volán átveszi a vonalakat. :S

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.03.20. 09:03
Szerző: krisz83
mlaszlo írta:
krisz83 írta: A régi táblás lepukkant 260-as.
Azokba már minek szerelik be? A többség olyan, hogy bármelyik nap rákerülhet az "S" (selejt) betű.
Jó kérdés. Van egy pár 260-as, amit felújítottak, azokba még oké, de a beázó, állandó műszaki hibás többségbe valóban felesleges volt.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.03.19. 19:34
Szerző: mlaszlo
krisz83 írta: A régi táblás lepukkant 260-as.
Azokba már minek szerelik be? A többség olyan, hogy bármelyik nap rákerülhet az "S" (selejt) betű.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.03.18. 19:31
Szerző: Glenn

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.03.18. 19:30
Szerző: IstvánB
Kellett csak oda az a lépcső :troll:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.03.18. 18:54
Szerző: markfelt

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.03.18. 10:57
Szerző: krisz83
mlaszlo írta:
krisz83 írta: Az még csak oké, de a régi Ikarus 260-as buszokon aztán főleg semmi értelme.
A múltkor a 240E-n egy ilyen futáros busszal sikerült utaznom. Ordítva mondta a megállókat, olyannyira, hogy nagyon csúnyán torzított a hangszóró. Viszont az nagyon tetszett, hogy a nagyobb utascserés megállókban figyelmeztet, hogy záródik az ajtó, és nem csak a csengő szólt.
Összességében egy nagyon kiváló ötletnek tartom ezt a Futár dolgot, csak lehet, hogy nem az összes buszunk alkalmas a telepítésére.
Felújított Ikarus volt vagy régi táblás? Mert a 240E-n ugye többnyire lepukkant 260-asok járnak.
A régi táblás lepukkant 260-as.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.03.16. 20:08
Szerző: mlaszlo
Pasa írta:Érdekes, a poénkodó, viccelődő sofőrt kirúgták, ez a pali meg dolgozhat. BKK, no comment... :x
Vannak ennél szókimondóbb vezetők is :D

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.03.16. 20:05
Szerző: Glenn
Érdekes, a poénkodó, viccelődő sofőrt kirúgták, ez a pali meg dolgozhat. BKK, no comment... :x