Oldal: 9 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2018.08.31. 20:36
Szerző: asr27
Jelenlegi hatalom, pár éve: az üzemanyag jövedéki adóját felemeljük, majd az ebből befolyó pénzt az utak felujítására fordítjuk.
Útfelujítások persze azóta sem valósultak meg. 15-20 éve voltak legutóbb ilyen szarok az utak, itt Somogyban, mint most.

Hatalom ma: a 10 napos autópálya használati díjat felemeljük, majd az ebből befolyt összeget az alsóbbrendü utak felujítására fordítjuk.

Ki hisz még ezeknek?
Milyen alsóbbrendű utakat akarnak ezek felujítani, amikor sok helyen még az autópályák is olyan ramaty állapotban vannak, hogy 100km/h sebességnél már szétráz és tönkre teszi a futóművet?! Mit akarnak ezek, amikor a főutak is kátyusak, mint az állat?
Akkor lesz itt útfelújítás, ha piros hó esik.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2018.06.07. 21:10
Szerző: adam1400
Hó végén 4 év után visszatérhet a 2028-as combino.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2018.06.07. 13:11
Szerző: noartist
Ez is jól sikerült...

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2017.11.03. 01:42
Szerző: Marcii
Kíváncsi leszek mekkora lesz a káosz Észak-Pesten November 4-től.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2017.09.26. 09:44
Szerző: LuciFerko
http://otpercpiheno.blogspot.hu/2017/06 ... lenor.html

"Ha nem tudod, mit akar az élet tőled, gyere el Te is jegyellenőrnek..."

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2017.07.21. 18:37
Szerző: altermanus
sejteni lehetett :megusta:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2017.07.21. 18:33
Szerző: Gr3g0ry
altermanus írta:Kép
vannak bajok...
De még mekkora. :O

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2017.07.21. 18:32
Szerző: altermanus
Kép
vannak bajok...

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2017.07.21. 17:45
Szerző: Gr3g0ry
patrikeskiss92 írta:https://444.hu/2017/07/21/hihetetlenul- ... s-odanezni

És a BKK Facebook oldalára is érdemes felnézni, ahol már 1,0* az értékelésük!
Milyen kár, hogy az értékelést nem lehet lejjebb adni 0-ra...
A gond akkor kezdődik ha más fiókját törte fel "illetéktelenül"(még ha jó szándékú akkor is :/ ).

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2017.07.21. 17:31
Szerző: asr27
patrikeskiss92 írta:https://444.hu/2017/07/21/hihetetlenul- ... s-odanezni

És a BKK Facebook oldalára is érdemes felnézni, ahol már 1,0* az értékelésük!
Milyen kár, hogy az értékelést nem lehet lejjebb adni 0-ra...
Végre, kezd ébredezni az ország! :)