Oldal: 84 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.02.28. 21:24
Szerző: donder
donder írta:Valaki HELP.... :(
Lehet venni IC helyjegyet meglévő másodosztályú jegy mellé, Kőbánya Kispest állomáson??
Holnap délután volna szükséges, a 100-as vonalra Debrecenig... (nem szándékoznék az Állomás utcáról visszametrózni a Nyugatiig....)

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.02.28. 21:23
Szerző: donder
Valaki HELP.... :(
Lehet venni IC helyjegyet meglévő másodosztályú jegy mellé, Kőbánya Kispest állomáson??

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.02.21. 15:59
Szerző: mlaszlo
adminisztrator írta:Nem közösségi, de közlekedés: kátyúk miatt hisztizők figyelmébe ajánlom az alábbi Ukrajnában készített felvételt, illetve cikket a Ternopil és Lviv közti "bumpy ride"-ról. Elég durva.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 00mph.html
Azért nálunk sem lehet ok a panaszra:
http://index.hu/belfold/2013/02/21/fela ... alogatott/

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.02.21. 13:43
Szerző: mlaszlo
szemilan írta:
adminisztrator írta:Nem közösségi, de közlekedés: kátyúk miatt hisztizők figyelmébe ajánlom az alábbi Ukrajnában készített felvételt, illetve cikket a Ternopil és Lviv közti "bumpy ride"-ról. Elég durva.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 00mph.html

Majdnem megölte egy kátyú

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2013 ... egy_katyu/
Nekem csak az a furcsa, hogy azért a jelenleginél voltak keményebb telek is az elmúlt években, mégsem volt ennyi kátyú az utakon. Érden katasztrofálisak lettek az utak, nemrég egy mentő is elakadt az egyik utcában. A mellékvonalon itt vannak a Mercedes szóló buszok, sok helyen lépésben mennek, mert különben leérne a busz alja.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.02.21. 11:04
Szerző: szemilan
adminisztrator írta:Nem közösségi, de közlekedés: kátyúk miatt hisztizők figyelmébe ajánlom az alábbi Ukrajnában készített felvételt, illetve cikket a Ternopil és Lviv közti "bumpy ride"-ról. Elég durva.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 00mph.html

Majdnem megölte egy kátyú

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2013 ... egy_katyu/

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.02.21. 05:23
Szerző: markfelt
Nem közösségi, de közlekedés: kátyúk miatt hisztizők figyelmébe ajánlom az alábbi Ukrajnában készített felvételt, illetve cikket a Ternopil és Lviv közti "bumpy ride"-ról. Elég durva.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 00mph.html

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.02.11. 20:51
Szerző: szemilan
http://tv2.hu/musoraink/tenyek/122690_a ... kotro.html#

Nem akarok senkit se bántani, de ha a második hókotró meg tudott állni.... (igaz neki már lesózták az utat)
Ha talán letette volna a hóekét, nem tartolta volna le az autókat, vagy leglábbis nem ilyen erővel.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.31. 19:09
Szerző: tomee87
Hát igen.. Ha már a vidéki városok autóbusz és tömegközlekedési hálózatait ritkítják, megszüntetik, ellehetetlenítik, miközben az egekbe emelik az árakat, addig Budapesten nyilván az irreálisan alacsony jegy és bérletárak mellett, fejlesztés és sűrítés zajlik, hurrá! ATOM korrekt! :)

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.31. 15:48
Szerző: mlaszlo
djlacee írta:Lehet hogy ez a Volánbuszos dolog annyira a BKK-nak sem tetszik
Jól jövedelmező vonalakról van szó, ezt a BKK is elismerte, gondolom ezért küzdenek értük.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.31. 14:49
Szerző: djlacee
Lehet hogy ez a Volánbuszos dolog annyira a BKK-nak sem tetszik