Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.02.28. 21:24
donder írta:Valaki HELP....Holnap délután volna szükséges, a 100-as vonalra Debrecenig... (nem szándékoznék az Állomás utcáról visszametrózni a Nyugatiig....)![]()
Lehet venni IC helyjegyet meglévő másodosztályú jegy mellé, Kőbánya Kispest állomáson??