Oldal: 85 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.31. 14:39
Szerző: mlaszlo
Ahhoz képest, hogy elméletileg májustól elveszik a BKK-tól az agglomerációs járatokat, most február 1-től erre a 3 hónapra mégis jelentős bővítést eszközölnek számos vonalon?
http://www.bkv.hu/hu/kozlemenyek/javulo ... _jaratokon

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.23. 18:59
Szerző: PooLee
Ózdot pedig én nem ismerem, úgyhogy csak a bemásolt adatok vagy rápillantás alapján tudok ítélkezni. Valamint azt sem tudom megítélni, hogy mi számít "távolságoknak a frekventált helyek között". Én személy szerint 4-5 kilométeres sétától sem riadok vissza. Viszont egy fájós lábú néninek lehet, hogy 250 méter is rengeteg. Nem tudom, mik azok a távolságok, amiktől már indokolt a szisztematikus közösségi közlekedés. Rákerestem most pár dologra Kiskunfélegyházán:

Autóbuszállomás - Rendelőintézet: 1,7 km
Autóbuszállomás - Ipari park: 2,4 km
Autóbuszállomás - Bankfalu: 2,3 km
Autóbuszállomás - Kossuthváros: 2,5 km
Vasútállomás - Petőfi lakótelep: 2,7 km
Vasútállomás - Móraváros: 3 km
Vasútállomás - Bikahegy: 3 km
Vasútállomás - Bankfalu: 3,5 km
Petőfi lakótelep - Molnár Béla utcai temető: 3,2 km
Bankfalu - Erdélyváros: 3,7 km
Bankfalu - Bikahegy: 3,8 km
Kossuthváros - Móraváros: 4,0 km

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.23. 18:33
Szerző: tomee87
PooLee írta:
Ózd:
Teljes népesség 34 395 fő
Terület 91,70 km²

Kiskunfélegyháza:
Teljes népesség 30 305 fő
Terület 256,30 km²

Az ózdról szóló cikk címe: Utaznának, de nincs mivel - „ellehetetlenült a buszközlekedés”
Íme a kiskunfélegyházi menetrend: http://portal.kiskunfelegyhaza.hu/image ... %20pdf.pdf

Ők mivel utazzanak?

Egyébként hozzáteszem, hogy egyáltalán nem azt akarom ezzel mondani, hogy ne sírjanak az ózdiak. Csak hogy minden relatív, és a helyzetük még így is átlagon felüli! Persze ez szomorú, hogy így van. Jó lenne minden településre, ahol indokolt, rendes közösségi közlekedés, és akkor nem kellene annyi autót fenntartani. Ja, hogy a buszoztatás veszteséget csinál az államnak a benzinvásárlás meg pont ellenkezőleg? Sajnos innentől kezdve nem hiszek benne, hogy ez ebben az országban bármikor is normalizálódni fog.
A területi és lakossági adatok nem sok mindent mondanak, mert Ózdon óriási távolságok vannak. Csak ilyen fontos helyek, mint Kórház, ellátási központok, több kilométerre vannak a belvárostól. Valamint az ipari rész is több km-re van.
Míg, bár Kiskunfélegyházát nem ismerem, de ezekszerint ott nincs igény a helyi közlekedésre, mert nincsenek távolságok a frekventált helyek között, ellentétben Ózddal.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.22. 22:01
Szerző: LuciFerko
Miskolcon meg csomó busz nincs az Avasra est 7-től...

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.22. 21:07
Szerző: PooLee
január elseje óta sokkal kevesebb busz jár arra, óránként egy, de az egész városban csökkentették a járatokat.
jeek írta:Eközben a fővároson kívül....
6000Ft-os bérletár és 250Ft-os vonaljegy mellett.

http://mno.hu/hirtv_gazdasagi_hirei/uta ... es-1132457
Ózd:
Teljes népesség 34 395 fő
Terület 91,70 km²

Kiskunfélegyháza:
Teljes népesség 30 305 fő
Terület 256,30 km²

Az ózdról szóló cikk címe: Utaznának, de nincs mivel - „ellehetetlenült a buszközlekedés”
Íme a kiskunfélegyházi menetrend: http://portal.kiskunfelegyhaza.hu/image ... %20pdf.pdf

Ők mivel utazzanak?

Egyébként hozzáteszem, hogy egyáltalán nem azt akarom ezzel mondani, hogy ne sírjanak az ózdiak. Csak hogy minden relatív, és a helyzetük még így is átlagon felüli! Persze ez szomorú, hogy így van. Jó lenne minden településre, ahol indokolt, rendes közösségi közlekedés, és akkor nem kellene annyi autót fenntartani. Ja, hogy a buszoztatás veszteséget csinál az államnak a benzinvásárlás meg pont ellenkezőleg? Sajnos innentől kezdve nem hiszek benne, hogy ez ebben az országban bármikor is normalizálódni fog.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.22. 16:25
Szerző: mlaszlo
adminisztrator írta:
mlaszlo írta:
adminisztrator írta:3-as metro sintores, Corvinnal, jobb vaganyon. Fasza.
Nem ott volt tavaly is pár napig sebesség csökkentés sínkopás miatt?
Az a Klinikáknál volt, bal vágányon.
Köszi, rosszul emlékeztem. Csak nehogy addig húzzák a felújítást, még tényleg nem lesz valami nagyobb baj.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.22. 08:45
Szerző: tomee87
Eközben a fővároson kívül....
6000Ft-os bérletár és 250Ft-os vonaljegy mellett.

http://mno.hu/hirtv_gazdasagi_hirei/uta ... es-1132457

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.21. 20:40
Szerző: markfelt
mlaszlo írta:
adminisztrator írta:3-as metro sintores, Corvinnal, jobb vaganyon. Fasza.
Nem ott volt tavaly is pár napig sebesség csökkentés sínkopás miatt?
Az a Klinikáknál volt, bal vágányon.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.21. 20:27
Szerző: asimov
"A videót szerzői és/vagy tartalmi okokból letiltottuk."
mlaszlo írta:http://auto.indavideo.hu/video/Utasok_s ... ideoplayer
:)

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.01.21. 20:23
Szerző: mlaszlo
adminisztrator írta:3-as metro sintores, Corvinnal, jobb vaganyon. Fasza.
Nem ott volt tavaly is pár napig sebesség csökkentés sínkopás miatt?