Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2012.11.13. 19:22
adminisztrator írta: Szerintem azért megéri az árát a MÁV.Nálunk az M41-esek ilyen vonatot meg se tudnának mozdítani
Minden relatív.
adminisztrator írta: Szerintem azért megéri az árát a MÁV.Nálunk az M41-esek ilyen vonatot meg se tudnának mozdítani
Minden relatív.
jeek írta: Hát... A WC környékén van az elektromos szekrény is, nem biztos az, hogy a cigi miatt gyulladt ki.Szerintem ezt kép alapján nem lehet megítélni. Nem tudom ezen a vonalon hogy van, de felénk az elővárosi vonatokon min. 2 kalauz van, akik folyamatosan járják a kocsikat, a múltkor mikor utaztam még azt is megvárták, hogy a wc-ben ki volt, szóval errefelé nem könnyű fizetés nélkül utazni.
Egyébként a kép az nagyon jó![]()
Meg lehet nézni, hogy a képen lévők közül, vajon hány ember fizetett azért, hogy utazik, illetve, hogy ebből hány ember utazott ne adj Isten teljes áron. Na ezért tart ott a közösségi közlekedés ahol....
mimi írta:Szerintem azért megéri az árát a MÁV.jeek írta:Meg lehet nézni, hogy a képen lévők közül, vajon hány ember fizetett azért, hogy utazik, illetve, hogy ebből hány ember utazott ne adj Isten teljes áron. Na ezért tart ott a közösségi közlekedés ahol....Mér, rájuk van írva, vagy ha rájuk nagyítasz, látszik a jegyük?
Persze vicc, hogy hányan utaznak valamilyen kedvezménnyel, de az is, hogy ketten már olcsóbb autóval menni, és gyorsabb is.
jeek írta:Meg lehet nézni, hogy a képen lévők közül, vajon hány ember fizetett azért, hogy utazik, illetve, hogy ebből hány ember utazott ne adj Isten teljes áron. Na ezért tart ott a közösségi közlekedés ahol....Mér, rájuk van írva, vagy ha rájuk nagyítasz, látszik a jegyük?
adminisztrator írta:Hát... A WC környékén van az elektromos szekrény is, nem biztos az, hogy a cigi miatt gyulladt ki.
A vécé gyulladt ki. Gondolom a cigi miatt. (Igazán jó ötlet volt betiltani a dohányzó kocsikat.)
adminisztrator írta:Csak hogy jó hír is legyen: idén másodjára csökkentik a bécsi tömegközlekedési szervezet, a Wiener Linien jegy- és bérletárait.