Oldal: 97 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.08.03. 10:21
Szerző: tomee87
Hiába van klíma a GYSEV felújított osztrák személykocsijaiban, a jegyvizsgálók nem tudják bekapcsolni őket.

http://mav.blog.hu/2012/08/02/legkondi_688

Csak azt tudnám miért a Máv-Startnak írja a panaszt, ha a GYSEV-el van kínja...

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.08.01. 16:33
Szerző: mlaszlo
Autó és busz helyett válasszuk a vasutat:
http://homar.blog.hu/2012/08/01/3_kocsi ... nda_kilepo

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.15. 15:16
Szerző: mimi
jeek írta:Annyi pénzért amennyiért utaztál, nem kell csodálkozni, még jónak is számít. Ár-érték arány feletti szolgáltatást kaptál a pénzedért :hehe:
Hát ha beleszámolod a ráköltött adóforintokat is, már nem biztos, de legalább megölni nem akarták: http://index.hu/belfold/hirek/2012/07/1 ... ros_teren/

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.13. 09:47
Szerző: tomee87
djlacee írta:Kicsit más téma: tegnap 6 és fél óra alatt sikerült Sopronból lejutnom Siófokra VONATTAL.....

Annyi pénzért amennyiért utaztál, nem kell csodálkozni, még jónak is számít. Ár-érték arány feletti szolgáltatást kaptál a pénzedért :hehe:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.13. 09:30
Szerző: Glenn
djlacee írta:Kicsit más téma: tegnap 6 és fél óra alatt sikerült Sopronból lejutnom Siófokra VONATTAL.....
Te toltad? :D

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.13. 08:46
Szerző: djlacee
Kicsit más téma: tegnap 6 és fél óra alatt sikerült Sopronból lejutnom Siófokra VONATTAL.....

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.13. 06:59
Szerző: Glenn
adminisztrator írta:az új fővárosi városvezetés is szimpatikus
Ebben amúgy egyetértek, csak a közlekedéshez nem értenek (illetve az az egy, akire Tarlós bízta). :x

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.12. 20:17
Szerző: markfelt
Pasa írta:Ez a kiscsóka ennyit tud. Ennyi fogalma van az igényekről meg a szükségletekről. Na meg egyszínű legyen minden taxi, ez is nagyon fontos! :shock: :hit:
Kell ez is, az is. Szerintem jó úton halad a BKK-BKV - igaz kicsit lassan -, de tény, hogy nagyon sok szörnyűséget örököltek és ezt nehéz leküzdeni.

Meg úgy amblock az új fővárosi városvezetés is szimpatikus számomra egy két logikátlan, érthetetlen stiklit leszámítva, de ez már itt OFF.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.12. 19:57
Szerző: Glenn
Ez a kiscsóka ennyit tud. Ennyi fogalma van az igényekről meg a szükségletekről. Na meg egyszínű legyen minden taxi, ez is nagyon fontos! :shock: :hit:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.12. 15:52
Szerző: mlaszlo
Az évtized fejlesztését ígéri a BKK

6,7 milliárd forintos beruházással, 2013 nyarának elejére tervezi üzembe helyezni a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az új, napi 24 órában működő forgalomirányítási és utastájékoztatási rendszerét. Vitézy Dávid a BKK vezérigazgatója szerint ez a fejlesztési projekt benne van a világ tíz legbonyolultabb ilyen programjában.

Most őszintén, Budapesten tényleg erre van leginkább szükség? Ezt a pénzt nem inkább a járművek rendbe tételére, villamos pályák felújítására kellene költeni? Esetleg olyan luxusra, hogy télen egy kis fűtés is legyen a járműveken? Ez a beruházás minek? Hogy tudjuk hol van éppen lerobbanva a busz?