Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2012.08.03. 10:21
Hiába van klíma a GYSEV felújított osztrák személykocsijaiban, a jegyvizsgálók nem tudják bekapcsolni őket.
http://mav.blog.hu/2012/08/02/legkondi_688
Csak azt tudnám miért a Máv-Startnak írja a panaszt, ha a GYSEV-el van kínja...
http://mav.blog.hu/2012/08/02/legkondi_688
Csak azt tudnám miért a Máv-Startnak írja a panaszt, ha a GYSEV-el van kínja...