Oldal: 98 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.11. 13:54
Szerző: mlaszlo
djlacee írta:
mlaszlo írta:A felújításokat sem értem, a 37-es villamos (ami 15 percenként jár jó esetben 10-15 utassal) vonalát teljes hosszban felújították
Azért ezt így nem mondanám, ülőhelyet nem szoktam ott kapni
A Blaha Lujza tér és a Salgótarjáni utca között valóban többen vannak rajta, illetve hétköznap mikor hosszabb útvonalon jár a Maglódi úton végig, akkor azon a szakaszon is vannak rajta, de az önálló szakaszán, a Salgótarjáni utca és az Élessarok között nagyon kevés az utas, főleg csúcsidőn kívül.
Ehelyett már fontosabb lett volna a 3-as, 28-as, 62-es villamos közös szakaszát felújítani, ugyanis ott max. 10-15 km/h-val száguldanak 4 megállón át a villamosok és ezek azért jóval forgalmasabb vonalak.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.11. 12:22
Szerző: djlacee
mlaszlo írta:A felújításokat sem értem, a 37-es villamos (ami 15 percenként jár jó esetben 10-15 utassal) vonalát teljes hosszban felújították
Azért ezt így nem mondanám, ülőhelyet nem szoktam ott kapni

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.11. 11:35
Szerző: LuciFerko
Majd egy tragédia után nekiállnak, persze egy kiadós egymásra mutagatás után. :gülü2:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.11. 06:08
Szerző: mlaszlo
adminisztrator írta:http://penzcentrum.hu/utazas/atadtak_az ... 33223.html

Korrekt, akkor most még komfortosabb és biztonságosabb lesz az utazás a kevesebbek által használt, nemrég felújított 2-es vonalon, ahol az orosz kocsikkal is kevesebb baj van, a 3-as pedig továbbra is az enyészeté és a félelemé. :)
Nem baj, lesz egy szép kirakat vonal, lehet mivel dicsekedni, a többi meg majd szétesik. Ugyanúgy mint a villamosoknál, van egy körúti kirakat vonal, a többi meg nem számít.
A felújításokat sem értem, a 37-es villamos (ami 15 percenként jár jó esetben 10-15 utassal) vonalát teljes hosszban felújították, míg más, jóval nagyobb forgalmú vonalakon nem egy helyen 5 km/h-val döcögnek a villamosok.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.10. 11:33
Szerző: markfelt
http://penzcentrum.hu/utazas/atadtak_az ... 33223.html

Korrekt, akkor most még komfortosabb és biztonságosabb lesz az utazás a kevesebbek által használt, nemrég felújított 2-es vonalon, ahol az orosz kocsikkal is kevesebb baj van, a 3-as pedig továbbra is az enyészeté és a félelemé. :)

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.06. 09:51
Szerző: mlaszlo
MÁV 2012: hőség, késések és tömeg a Balatonon

Embertelen körülményekre, soha nem látott tömegre, örökkévalóságnak tűnő vonatútra számítson az, aki arra adja a fejét, hogy vasárnap délután vonattal utazik a Balatonról Budapestre. Szubjektív írás következik egy tipikus balatoni tortúráról – 2012-ben sincs Balaton rémes vonatozás nélkül.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.05. 08:28
Szerző: mlaszlo
Pasa írta:Meglepő fordulat a BKV-nál: jön az újabb változás
Most aztán nagyot lépnek előre... :x
Valóban, ez most a legégetőbb probléma, hogy milyen színűek a buszok :yeah:
Legalább egységes színben állnak majd az út szélén lerobbanva :D

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.05. 07:54
Szerző: LuciFerko
Pasa írta:Meglepő fordulat a BKV-nál: jön az újabb változás
Most aztán nagyot lépnek előre... :x
Mi a f*sz ez a nagy büdös kékség? :blush:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.05. 07:53
Szerző: LuciFerko
Úgy fel van tekerve a légkondi a Fehérvár-Budapest személyvonaton, hogy fáztam és a szemeim is begyulladtak, pedig csak Velencéig utaztam, majd éjjel vissza. :x

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.07.05. 06:26
Szerző: Glenn
Meglepő fordulat a BKV-nál: jön az újabb változás
Most aztán nagyot lépnek előre... :x