• Politika

#177049  Szerző: noartist
 2018.06.07. 10:17
Azt gondolom tudjátok mindketten, hogy a másik torkának esni nem célszerű berkeinkben, mert szankcionáljuk. Most még csak szóban figyelmeztetlek benneteket, de ha ismét elrúgjátok a pöttyöst messzire, már moderálok. Vitatkozni, egyet nem érteni lehet, de azért tudjuk már, hol a határ...

Folytassátok privátban, azt még mi sem látjuk. Hálistennek'.
 #177037  Szerző: asr27
 2018.06.07. 06:19
Glenn írta:
2018.06.06. 18:20
asr27 írta:
2018.06.06. 07:03
Oké, zárjuk be, de akkor legyen szabad a többi topikban politikát is bevonni, mert manapság a fidesz maffiakormánynak köszönhetően minden eddiginél jobban kötődik a média a politikához.
Épp te vagy az oka a fórumon tapasztalható paprikás hangulatnak. Sajnos te igazi propagandaember vagy, megfelelően fújod a betáplált leckét. Ám nem ez veled a legnagyobb baj, hanem a veled egyet nem értő elleni személyeskedés, sőt súlyos mocskolódás. Érdemes lenne ide kitennem a privátban küldött tegnapi üzenetedet, de félek, összedőlne a szerverterem... :x
Amúgy tipikus fegyver nálad a másik ember foglalkozását és nevét fikázni. Jellemző... :vomit:
Én vagyok az oka? Miért is?? Te beteg vagy, komolyan!
Nem vetted észre, hogy az én véleményemmel kicsit többen egyetértenek, itt, mint a tieddel? Ember!
A propaganda ember meg pont, hogy te vagy, hiszen csak a migránsokkal meg a libsizéssel tudsz jönni egyfolytában!
Miért nem beszélsz a világon is rekord magas 27%-os áfáról, amit az általad istenített fidesz kormány emelt fel???
Glenn írta:
Ám nem ez veled a legnagyobb baj, hanem a veled egyet nem értő elleni személyeskedés, sőt súlyos mocskolódás.
Most te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak próbálod rám hárítani a te rossz tulajdonságaidat?
Hiszen te nevezel minden egyes embert libsinek, komcsinak, aki nem ért egyet a fidesz mocskos, leépítő, romboló, hazug maffiapolitikájával! Sőt, privát üzenetben már "liberálfasiszta" is vagyok. Bár azt, hogy mit is jelent ez a kifejezés, te nem tudod, ebben biztos vagyok. Csak az echo tv-n a báyerzsóttitól hallottad, és átvetted. Kényszert érzel, hogy mindenkit lelibsizzél aki nem a fidesz szekerét tolja és nem ért egyet a fidesz politikájával!

Csak nyugodtan tedd ki, de azt is amit te írtál! mert a k***a anyázást sem én kezdtem, meg a fenyegetőzést sem. De nyugodtan tedd ki, legalább a tisztelt fórumozók is megtudják, hogy mennyire egy aljas, beteg, rögeszmés, tróger ember van a profil mögött!
 #177022  Szerző: Glenn
asr27 írta:
Oké, zárjuk be, de akkor legyen szabad a többi topikban politikát is bevonni, mert manapság a fidesz maffiakormánynak köszönhetően minden eddiginél jobban kötődik a média a politikához.
Épp te vagy az oka a fórumon tapasztalható paprikás hangulatnak. Sajnos te igazi propagandaember vagy, megfelelően fújod a betáplált leckét. Ám nem ez veled a legnagyobb baj, hanem a veled egyet nem értő elleni személyeskedés, sőt súlyos mocskolódás. Érdemes lenne ide kitennem a privátban küldött tegnapi üzenetedet, de félek, összedőlne a szerverterem... :x
Amúgy tipikus fegyver nálad a másik ember foglalkozását és nevét fikázni. Jellemző... :vomit:
 #177001  Szerző: Marcii
 2018.06.06. 08:38
:gülü:
 #176999  Szerző: asr27
 2018.06.06. 07:39
Glenn írta:
2018.06.05. 19:52
Aki nem ért egyet a kormánnyal, az többnyire tényleg ballib. Persze vannak kivételek, de az ellenzékiek is kormánypárti fidessesnek titulálják azt, aki meg egyetért, holott csak egyetért bizonyos dolgokkal.
Aki nem ért egyet a kormánnyal az nem ballib, hanem több helyről, több oldalról téjékozódik, és nyitott szemmel jár az országban. Nem úgy, ahogy te, aki hónapokon keresztül ki sem mozdul Budapest belvárosából, de a megyéből is csak félévente 2x! Néha körül kéne nézni más megyékben is, Borsódban, Somogyban, Tolnában, Baranyában....
Glenn írta:
A kormánypárti média tolja ugyebár a migránsproblémáról szóló híreket. Namármost világos, hogy minél nagyobb gondot akarnak csinálni a létező problémából, lévén ez fontos politikai tétel náluk. A helyzet az, hogy ez a - ballibek szerint - túltolt téma még annál is súlyosabb, mint amit a kormánypárti médiában látunk. Egyszerűen a fejemet fogom évek óta amiatt, hogy vannak, akik még mindig bagatellizálják ezt, pedig gyerekeink szívni fognak keményen ott, ahol migránsok vannak. Mi még megússzuk itt, ebben az országban, de tények vannak, amiket nem lehet tagadni, csak elhallgatni. Ez utóbbit teszik a balos médiumok. A perekről meg, hát szeretném, ha felsorolnád, hol, milyen ügyben és mely bíróság előtt vesztettek pert migráns ügyben. Mert hazugnak bárkit ki lehet kiáltani, tényeket viszont nem lehet eltüntetni.
Hadd javítsalak ki, a közpénzen fenntartott kormánymédia túltolja és hozzá hazudja a valótlan dolgokat a migránsproblémáról szóló hírekben. Ahogy korábban már írtam, ha Németországban vagy Franciaországban fingik, vagy böfög egyet valamelyik migráns, akkor a fidesz média szerint, már 3 embert meggyilkoltak a migránsok.
Persze ha egy magyar kirabol külföldön egy ott élő családot, az nem számít, azt meg sem említik. Vagy ha itthon történt egy gyilkosság, amit magyar követett el, arról alig számolnak be.
Én meg akkor fogom a fejemet, amikor a te ostoba, naív, csőlátású eszement írásaidat olvasom. Nem is értem, hogy lehet valaki ennyire begyöpösödött, agyatlan fideszes.
A gyerekeink nem a migránsok miatt fognak szívni, hanem azért, mert amire felnőnek, ha lesz is még Magyarország, nagyon-nagyon kevesen fognak ebben az országban lakni. Addigra, szinte biztos, hogy a gazdaság és a nyugdíjrendszer is össze fog omlani! Ki fogja megtermelni? Hiszen már most sem találnak munkaerőt a Balatonnál! Fél Dunántúl már Nyugaton dolgozik! Ezek a TÉNYEK, nem amit a TV2-őn hazudnak!
A Google a barátod, keress rá, hány bírósági ítélet született a fideszes médiumok ellen, többnyire a Jobbik és Vona Gábor javára, de Jávor Benedek is nyert egy jópárat a fideszes médiumok és a fidesz ellen!
Nehogy már mi tájékoztassunk a valóságról, ha van egy kis eszed tudod, hogy a neten mindent megtalálhatsz.
Glenn írta:
Naja, miért kell? És miért kell a kormányról hazudozni?
És tegyük hozzá, ütőkártya a libsi ellenzéknél a jogállam hiánya, azé a jogállamé, ahol a fideszkormány alatt ellenzéki nyerhet pert is. És ahol orbánfejet lehet rugdosni büntetlenül. És ahol a rendőr szemébe lehet köpni büntetlenül. Na ne má, vicc... :gülü2:
Ki hazudik a kormányról? Ember! A kormány maga alatt ássa a vermet, nem kell, hogy hazudjon róla bárki is, hiszen maguktól is elkövetnek annyi mocskosságot, amennyit csak lehet!
Már megint a libsi szó. Neked agyadra ment a libsizés, orvos erről már papírt állít ki!
Orbánfejet még szerencse, hogy lehet rugdosni, bárcsak a fejét is lehetne. Ki az az orbán? hiszen ugyanolyan kétkezű ember, mint te vagy én... annyi különbséggel, hogy egész életében, soha, de soha nem dolgozott, örök életben csak a magyar népen élősködött, azaz mi tartjuk el!
Ez az ember egy olyan másik szélhámosnak a seggét próbálja nyalni, aki éppen most teszi tönkre Európa gazdaságát, aki miatt közel 50 ft-ot emelkedett az üzemanyagok ára, 1 hónap alatt. És aki talán még a zorbánviktornál is mocskosabb, ő pedig Donald Trump.
 #176998  Szerző: asr27
Glenn írta:
2018.06.05. 18:05
Még egy dolog: én évekkel ezelőtt javasoltam, hogy ezt a topikot zárjuk be, és a többiben is csak büntetés terhe mellett mocskolódhasson bárki (legyen bal- vagy jobboldali). Ez - eredetileg - egy rádiós fórum volt és az első 5-6 évben ez így is volt. 2006-tól, amióta létezik, politikamentesen tudtunk itt létezni, aztán egyszercsak beszivárgott ide a politikai terror. Persze, a média sosem volt és sosem lesz mentes ettől, ez máshol is így van, de egy "szakmai" fórumon ki lehet ezt zárni, ha akarjuk. Akarjuk? ;)
Igen, 2006 és 2010 között még lehetett politikamentesen itt létezni, ma már nem lehet, mert úgy, ahogy te is írtad a politikai terror bekebelezte a médiát! Érthető? ;)
 #176997  Szerző: asr27
 2018.06.06. 06:58
Glenn írta:
2018.06.05. 17:59
TechY01 írta:
2018.06.04. 18:58
asr27 írta:
2018.06.04. 10:43
A rémhír tv, pedig az M1. hiszen ott szólnak agyba-főbe megállás nélkül a migránsos rémhíresztelések!
Igaz...
Tehát igaz. Nincs semmilyen migránsprobléma? Nyugaton a helyzet változatlan (fiatalabbak kedvéért, biztonság és növekvő életszínvonal)? Ez egyértelműen az agymosó liberális média hatása. Bizonyám.
Kíváncsi lennék, az ilyesmit állítónak van-e ismerőse odakint. Nyilván nincs, mert ha lenne, akkor volna csak valódi forrása ezzel kapcsolatban. Nekem gyerekkori barátom él kint Svédországban. Ő azért ment ki annak idején, mert céljai voltak. Anyagi és személyes biztonság. Meg is lett neki, örült is neki, mára pedig ez jórészt a múlté lett. Már azon agyal, hogy lehet, haza kéne jönnie, úgy, ahogy egyre többen teszik. És lehet köpködni, kedves libsik, bizony pont a migráncsok miatt gondolkodnak így egyre többen.
Tehát ha valaki azt állítja, nincs migránsprobléma, az vagy hülye, vagy agymosott... :o
Hirtelen azt hittem, hogy beregisztrált még egy betegesen csőlátású, agymosott fideszes, de látom, csak Pasa Íratta át a nevét.
Na akkor szép részletesen:
Migránsprobléma, van, de közel sem akkora, mint amekkorának a fidesz nevezetű, népnyomorító, hazug maffia párt beállítja! Magyarország egy kis ország, nagyon csekély az esélye annak, hogy valaha is itt telepednének le a terroristák, akik állítólag a migránsok közé keveredve vándorolnak az EU-ba.
Egyébként pedig, 2015-ben, valóban probléma volt a migráció, de mint tudjuk akkor volt egy igen erős migránshullám, aminek azóta nyoma sincs, tehát indokolatlan a fidesz hisztizése.
Igen, van kint ismerősöm, hajajj.. nem is kevés, Lassan a volt osztályom több, mint fele, a gyerekkori barátaim 70%-a(!!!!!) nyugaton él, évek óta! Németország, Anglia, Ausztria. és milyen érdekes.... egy sem jött még haza és nem is akar. Engem is hívtak, többször is már, csak nálam az itthoni dolgok nem úgy állnak, hogy itt hagyhatok mindent. Az életszinvonal a magyarországihoz képest ég és föld. Milyen érdekes, migránsokat sem, vagy csak nagyon ritkán látnak. Nincs se balhé, se gyilkosság, se terror akció!
Miről beszélsz ember? az agyadra ment a sok M1, Echo tv vagy TV2?

Igen, te magad írtad le, hogy mi az ami nincs meg a mai napig Magyarországon: "Anyagi és személyes biztonság" !!! De sajnos ez csak a jéghegy csúcsa.

Azon agyal egy azaz 1 ismerősöd, hogy haza kéne jönnie? De sok az-az egy ember :D és akkor miért csak agyal rajta? akár már holnap elindulhat haza, biztos vagyok benne, hogy 3 hónap múlva már a visszautat fogja szervezni!
Kik azok akik hazajöttek??? Mutass olyanokat, kérlek! Vagy összebeszéltél a fidelitas, ostoba, hazug elnökével, hogy te is ezt szájkózod, hogy egyre többen jönnek haza?? Ez HAZUGSÁG!
Agyadra ment a libsi szó! Hallod ember, Én biztos vagyok, hogy halvány lila fingod sincs róla, hogy mit jelent az, hogy Liberális!
 #176981  Szerző: noartist
 2018.06.05. 20:26
Én a tényeket hiányolom. A valóságot. Mert ott tartunk, hogy bizonyos médiumok 10 éves felvételekre húznak rá egy ,,jelenlegi" sztorit, és mikor kiderül az igazság, még csak annyit sem mondanak, hogy bakfitty.

Talán pont az ORIGO írta egy képről, hogy épp egy migráns vizel a német metróban. Némi nagyítás után kivehető volt a New York-i metrótérkép, amire szerintem a németeknek nincs szükségük. A jellegzetes amerikai metrót pedig szintén könnyen fel lehet ismerni. A Google képkeresője meg is adta a végső választ: ez bizony egy ezeréves kép már. Tévedni emberi dolog, beismerni pedig még emberibb. Utóbbit sajnos nem találom. ilyenekből több is van.

Aláírom, hogy ellenzéki oldalon is vannak borzalmas hírforrások. Többtől kiráz a hideg engem is.

De miért nem lehet konstruktív vitákat folytatni? Miért nem megy be a Fidesz a HírTV-be, és miért nem nyilatkozott az MSZP a kormánypárti médiumoknak? Ez a gyakorlat undorító, bárki is csinálja. Ha egy politikus fél a tevékenységét kritizáló médiumoktól, és nem megy el tisztázni magát, hiába hívják, akkor ott valami nincs rendjén. Hazudtak rólam? És még meg is hívnak beszélgetni? Már írom is a tényeket, melyeket el fogok mondani náluk, és alátámasztom az igazam!

Ezek a konstruktív viták pedig minden felületen eltűntek. A kommentszekciókból, a való életből, a médiából.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 471

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Kovács Zsolt, Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.