RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #100304  Szerző: radiogyuri5600
 
Hát igen,a kékesi adónak fel kéne csavarni a teljesítményét!
 #100281  Szerző: FLaci81
 
galga írta:Hátha Szentesen is lenne Class Fm az király lenne :shock: mert itt csak az Mr 3db csatornája van más nincs. A 103,3 a 104,7 a 94,9 meg ide nem szól el, még autóban sem.

A 104.7 MHz a Class FM nek egy igen kedvező helyen lévő adója, csak kéne hozzá teljesítmény is, épp most nézegettem a Class FM országos lefedettségi táblázatát, ha annak hinni lehet, akkor a jelenleg a majd 27 kW-tal nyomuló adó lefedettségben alig marad el a Budapesti 103.3 MHz-en 81 kW-tal sugárzó adójuktól pedig a 103.3 pont háromszor annyi teljesítménnyel ad... , a 104.7 ráadásul majdnem kétszer olyan magasan van (900méter felett) csak épp lehet fel kéne csavarni a kakaót és nem harmad annyival sugározni.
Nekem ne mondja senki, hogy háromszoros teljesítmény csak pénzkidobás lenne... Mégha nem is érne el háromszor akkora lefedettséget ha már dupla annyit elér akkor abba már lehet beleesne mondjuk Szentes.
Vagy a másik megoldás, egy újabb adótelepítés (mellesleg úgy tűnik nincs még elég, minél több annál több hibalehetőség...).
 #100171  Szerző: Csongii
 
PooLee írta:Még mindig sok tucat olyan hazai előadó van, akik felfedezésre várnak, a zenéjük pedig tartalmas és rádióbarát egyszerre.
Persze rengetegen vannak, de nem jutnak el a rádiókhoz sajnos, meg a kiadókhoz sem. Pedig szívesen adnának szerintem sokan lehetőséget nekik, ha "ehető" zenét kreálnak.
 #100170  Szerző: markfelt
 
E mondat felett átsiklottam, sorry. Vagy utólag rakták bele.

Mimi: A zene ízlés kérdése, de egy orsz. ker. rádióban ez nem annyira szubjektív tényező, lévén ez a legfontosabb elem.
 #100168  Szerző: PooLee
 
adminisztrator írta:
PooLee írta:Elég baj, hogy egyáltalán 4x már lement... meg hogy az MR2 is ennyire lezüllött. Még mindig sok tucat olyan hazai előadó van, akik felfedezésre várnak, a zenéjük pedig tartalmas és rádióbarát egyszerre.
Végül leadta a Class FM az alábbi nyilatkozat után?
A cikkre reagáltam; amennyiben jó az olvasott szövegértésem valamint tényeken alapul az írás, akkor a válasz: igen. Ha viszont úgy érted, hogy a nyilatkozat után leadta-e, azt nem tudom, az ugyanis mai, a hivatkozott statisztika pedig júniusból való.
A Belehalokot a három nagy zenerádió közül csupán a közszolgálati MR2 Petőfi vállalta. Az elmúlt hónapban 71 alkalommal sugározták, a Neo FM pedig mellőzte. A Class FM júniusban négy alkalommal
adta le.
 #100164  Szerző: mimi
 
A zene ízlés dolga, ízlésről meg felesleges vitázni, de nemtom hogy ez-e az a Majka szám, ami fesztfolyton szembejön, amikor Petőfire kapcsolok, na, ezt maximum helyi adón, kívánságműsorban.
 #100158  Szerző: markfelt
 
PooLee írta:Elég baj, hogy egyáltalán 4x már lement... meg hogy az MR2 is ennyire lezüllött. Még mindig sok tucat olyan hazai előadó van, akik felfedezésre várnak, a zenéjük pedig tartalmas és rádióbarát egyszerre.
Végül leadta a Class FM az alábbi nyilatkozat után?
 #100154  Szerző: Ivoa
 
szabogabor10 írta: Nem nagyon promózták. Még plakátokon sem.
Akkor meg kb. senki sem tud róla, csak aki unalmában szeret tekergetni az autórádión.
 #100151  Szerző: szabogabor10
 
Ivoa írta:
szabogabor10 írta:
LuciFerko írta:Szerintem nem Úzdról megy, most nem hallok semmit a 98,4-en.
A 98,4 Szekszárdról megy. Kis vételkörzete van. Úzdról nem sugároznak Class FM-et.
Ezt helyi médiában (óriásplakát, újság, TV) promózták amúgy? Semmi nyoma nincs a neten, a Class honlapján pedig az eddigi frekiket sem látom.
Nem nagyon promózták. Még plakátokon sem.
 #100150  Szerző: PooLee
 
Elég baj, hogy egyáltalán 4x már lement... meg hogy az MR2 is ennyire lezüllött. Még mindig sok tucat olyan hazai előadó van, akik felfedezésre várnak, a zenéjük pedig tartalmas és rádióbarát egyszerre.
  • 1
  • 274
  • 275
  • 276
  • 277
  • 278
  • 510