RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #111919  Szerző: krisz83
 
http://iho.hu/hir/kapkodas-es-fejetlens ... ban-130305
Na ez remek lenne. Sz@rakodjak minden reggel a felszállásnál, mivel az ugye a Volán miatt első ajtós lesz, emiatt tartson tovább a beérés a városba reggel, és haza délután, de mindezért cserébe marad itt Budaörsön az a sok ipari hulladék Ikarus 260-as. Remek. Alig várom. :x
 #111917  Szerző: krisz83
 
mlaszlo írta:
krisz83 írta:http://www.bkk.hu/2013/03/elkeszultek-a ... -darabjai/

Na azért ezek elég jól néznek ki. Végre valami pozitívum. Vajon a BKV mikor vesz ennyi új buszt egyszerre? :)
Azért a nemrég érkezett használt szóló Volvo buszok is elég jók.
A BKV-nál a legnagyobb baj, hogy nem vigyázz senki sem a buszokra. Se az utasok, se maga a BKV, se a főváros, ezeken az utakon gyakorlatilag szétesnek már a csuklós Volvo buszok is, azokon belül is a sárga kapaszkodósak vannak a legrosszabb állapotban, ezek járnak a legrosszabb minőségű utakon.
Hát ez igaz. Bár azért azok is zörögnek néhol. :-(
Amit írsz, azzal teljesen egyet értek. Nem vigyáz rá se utas, se sofőr. Ezek a buszok már be lesznek kamerázva, remélem az majd valamit javít a dolgon. Legalább talán az utasok nem rongálják majd.
 #111885  Szerző: mlaszlo
 
krisz83 írta:http://www.bkk.hu/2013/03/elkeszultek-a ... -darabjai/

Na azért ezek elég jól néznek ki. Végre valami pozitívum. Vajon a BKV mikor vesz ennyi új buszt egyszerre? :)
Azért a nemrég érkezett használt szóló Volvo buszok is elég jók.
A BKV-nál a legnagyobb baj, hogy nem vigyázz senki sem a buszokra. Se az utasok, se maga a BKV, se a főváros, ezeken az utakon gyakorlatilag szétesnek már a csuklós Volvo buszok is, azokon belül is a sárga kapaszkodósak vannak a legrosszabb állapotban, ezek járnak a legrosszabb minőségű utakon.
 #111883  Szerző: mlaszlo
 
adminisztrator írta: Tényleg rendben van, kívül is és belül is... nemrég ki volt állítva egy Citaro a Szent István téren.
Nekem csak ez a nyitható ablak megoldás nem tetszik, hogy az ablakon belül még egy keret, amiben belül nyitható az ablak.
 #111614  Szerző: tomee87
 
Persze, hogy lehet.
És mivel olyan "pofátlan vagy" (a vasút szerint, hogy csúcsidőben mersz utazni) ezért a pót és helyjegyed mától nem 475Ft-ba, hanem 625Ft-ba fog kerülni. :D Természetesen ugyanazokat a fos, kényelmetlen, szűkös, csomagoknak helye nincs IC kocsikat fogod kapni, mint az áremelés előtt :)
 #111570  Szerző: PooLee
 
Természetesen lehet, ha lesz még szabad hely (péntek lévén ez egyáltalán nem garantálható). Illetve az interneten is lehet venni csak helyjegyet, ami szintén átvehető Kőbánya-Kispesten a kioszkból.
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 219