Meglátjuk mi lesz! Én a magam részéről nem sok reményt fűzök hozzá! De sok sikert nekik! 
Mert Biztos jobb az hogy a Rádionál 1 Műsorvezető van és este még műsor sincs csak Radioshow amit bárki meg tud csinálni...
én csak Dj-ket sajnálom...
