"Felpúposodott a villamossín a Margit körúton"
http://www.origo.hu/itthon/20130617-nem ... us-17.html
.. és hol van még a 35..38 Cfok-ok?
Nem akarom elhinni azt, hogy egy több száz éve (jól) ismert fizikai jelenség, a hőtágulás nem tervezhető be egy nyamvadt villamos sínbe...
http://www.origo.hu/itthon/20130617-nem ... us-17.html
.. és hol van még a 35..38 Cfok-ok?
Nem akarom elhinni azt, hogy egy több száz éve (jól) ismert fizikai jelenség, a hőtágulás nem tervezhető be egy nyamvadt villamos sínbe...
Rádió: Blaupunkt "Malaga" CD36
Ant 1: "Tripleg"; Ant 2: K/NY-i látóterű H pol. dipól
Koax: RG6/SAT
Ant 1: "Tripleg"; Ant 2: K/NY-i látóterű H pol. dipól
Koax: RG6/SAT
