Egyébként Jones te még anno voltál a 88.1 Pont Fm-en .... Ki tudja lehet hogy vissza akarsz várni a sérelmekért és ezért van ez az egész
mást már nem tudok gondolni
asr27 írta:Akkor nem érted hogy ezzel mit akartam mondani, sorry...Milán írta:Erre csak ezt tudom mondani:Már ne is ne haragudj Milán, de igaza van samsungnak. Ne értem minek kellet egy olyan videót idedobnod, aminek semmi, de semmi köze nincs a Rise FM-hez...
https://www.youtube.com/watch?v=lKVObKP51Ps

