I <3 U BKV első rovata:
Valamelyik nap délután indulnék Budakeszire a 22-es busszal amikor látom hogy a 61V pótlóbusz olajrendszere elszállt. Az olaj elkezdett csöpögni... akarom mondani ömleni... Videó készült.
I <3 U BKV második rovata:
222-es busszal megyek megyek ma Budakeszi felé amikor a Dénes utca előtt, két megálló között lerobban ez a drága Ikarus (BPO-741). Egy: Az árokba tudtunk leszállni, két idős hölgyet kellett leemelni. természetesen a sofőr nem segített..
Mikor mindenki leszállt, nyitott ajtóval (pedig azok működtek) ELINDUL, és otthagy minket.
Na.. rohanok visszafelé (lejtőn le) hogy megállítsam a 22A-s Citaro-t. Ha nem szólok neki akkor nem várja meg a futókat... legalább 10 ember nem tudott felszállni (mert mégis elindult) pedig hely bőven volt. (mentségére szolgáljon hogy kedves volt és a többséget bevárta) Aztán a Dénes utca után közli a hangosbemondón hogy '"most szóltak neki hogy át kell írnia a 22A-t 222-re" A busz fele leszállt a legközelebbi megállóba. (Ámbátor aki a 222-vel akart menni az meg ott maradt a Dénes utca előtt...)
A BPO-741-est azóta (se) láttam...
Valamelyik nap délután indulnék Budakeszire a 22-es busszal amikor látom hogy a 61V pótlóbusz olajrendszere elszállt. Az olaj elkezdett csöpögni... akarom mondani ömleni... Videó készült.
I <3 U BKV második rovata:
222-es busszal megyek megyek ma Budakeszi felé amikor a Dénes utca előtt, két megálló között lerobban ez a drága Ikarus (BPO-741). Egy: Az árokba tudtunk leszállni, két idős hölgyet kellett leemelni. természetesen a sofőr nem segített..
Mikor mindenki leszállt, nyitott ajtóval (pedig azok működtek) ELINDUL, és otthagy minket.
Na.. rohanok visszafelé (lejtőn le) hogy megállítsam a 22A-s Citaro-t. Ha nem szólok neki akkor nem várja meg a futókat... legalább 10 ember nem tudott felszállni (mert mégis elindult) pedig hely bőven volt. (mentségére szolgáljon hogy kedves volt és a többséget bevárta) Aztán a Dénes utca után közli a hangosbemondón hogy '"most szóltak neki hogy át kell írnia a 22A-t 222-re" A busz fele leszállt a legközelebbi megállóba. (Ámbátor aki a 222-vel akart menni az meg ott maradt a Dénes utca előtt...)
A BPO-741-est azóta (se) láttam...

