donder írta:jeek írta:
Több mint 3 és fél éve foglalkozom munkám során az utasokkal és csak magam leellenőrzéseként, kérdezzem már meg, hogy havonta mennyi pénzt fizetsz a BKV szolgáltatásaiért? Vagy vonaljeggyel utaztál/utazol néhanapján?
(nekem van tippem, ami szerintem helyes is, csak direkt nem írom le, mert magam akarom vele leellenőrizni
)
Kérlek szépen, vettem BKV bérletet... (Nem szokásom bliccelni...) 
Nem bliccelésre gondoltam.
Tudni kell, hogy az utaspanaszok, fikázások többsége olyan emberektől jön, akik irreálisan magas utazási kedvezményeket vesznek igénybe. Teljes áron utazóktól ritka az ilyen méretű és minőségű fikázás. (pedig tőlük jobban elvárható lenne, mert sokat fizetnek a szolgáltatásért).
Szerintem Te sem véletlenül nem irtál bérlet árat. Biztos vagyok benne, hogy nem 10500Ft-os bérleted van. Én egy diák bérletre tippelek, de a felháborodásod átolvasva megkockáztatom, hogy inkább az a "bérlet" egy ún. MÁK kártya, amivel BKV-n egy Ft-ot se kell fizetni az utazásért...