Snake írta:Erős a gyanúm, h újra vagy továbbra is a Tompika csinálja a zenéket, de ez nem megerősített információ.Január óta (sok más egykori kollégámmal egyetemben) nincs közöm a RiseFM zenei rotációjához és magához a rádióhoz se
De mókás olvasgatni a sok megfejtést itt
Ja és a Loungeban sem dolgozom
Egyébként nem hiszem, hogy ez ekkora kardinális kérdés lenne...
