Végül is egyszerűbb lefikázni a hozzászólásokat, mint válaszolni a kérdésemre. Mert kérdést tettem fel legelőször, ha nem lenne egyértelmű! 
Ezzel csak az a gond hogy azok akik csak érdeklődő jelleggel olvasnák a fórumot, a különböző frusztrációk által generált orbitális baromságokból szűrnek le következtetést
De abba ne hagyjátok, néha még szórakoztató is
A JoNeS a rám ragadt becenév! Nem én találtam ki és mindenhol vállalom nevem: Hegyi János vagyok. Nekem nem kell kamu nevek mögé bújni
