teljes a káosz az agram ic-vel kapcsolatban.
- üdvözlöm, egy jegyet kérek budapestig, intercity kocsiba
- jó napot, jaj! oda nincs.
- miért nincs?
- le van zárva, nem tudom. már múltkor is ezt kérték tőlem, nem megy. adok RENDES JEGYET.
- és az jó az ic kocsiba?
- nem.
- remek. adjon akkor első osztályra. köszönöm.
- jó, elnézést azért, de most látom, hogy nincs első osztály se.
- akkor bármilyen jegyet kérek budapestig.
és akkor most állhatok pestig. az ic kocsi tök üres, 1. osztály pedig van.
mi az anyám kínját csináltok, ti mávosok?!
- üdvözlöm, egy jegyet kérek budapestig, intercity kocsiba
- jó napot, jaj! oda nincs.
- miért nincs?
- le van zárva, nem tudom. már múltkor is ezt kérték tőlem, nem megy. adok RENDES JEGYET.
- és az jó az ic kocsiba?
- nem.
- remek. adjon akkor első osztályra. köszönöm.
- jó, elnézést azért, de most látom, hogy nincs első osztály se.
- akkor bármilyen jegyet kérek budapestig.
és akkor most állhatok pestig. az ic kocsi tök üres, 1. osztály pedig van.
mi az anyám kínját csináltok, ti mávosok?!

