Igen, engem például érdekelne, hogy miért megy egy tök ellentéte nevű adó a Rise engedélyével, és miért Rise néven kapott plusz öt évet, miközben Stereo néven van az adás. 
adminisztrator írta:Arra gondolsz, hogy a médiatanács nyilvántartásában még RiseFM néven van bejegyezve? Vagy valami más oka is vanasr27 írta:Amikor nevet váltottak, csak arra volt energiájuk, hogy kitöröljék a "Rise"-t, arra már nem volt, hogy beírják a Stereo-tnem olyan nehéz kikövetkeztetni ennek a valós okát.

