Igazán élmény volt, ma amikor felugrottam az M2-es metróra az Örs vezér téren. Nagyban örültem, hogy de jó még nem ment el. Erre 1 perc múlva hangos bemondón közölték, hogy mindenki hagyja el a metrót, pótló buszok mennek a Deákig... nagy öröm volt... mint kiderült, a Blahán gázolás történt. Most olvastam épp a FB oldalukon. 
Közben látom, hogy kedvenc Ádámkánk a BKK oldalon is lelkes kommentelő.
Közben látom, hogy kedvenc Ádámkánk a BKK oldalon is lelkes kommentelő.

