RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #130059  Szerző: frekivadasz
 
Ezt értem, csak meg nem értem. De nyilván az én készülékemben van a hiba. Tovább ezt nem is boncolnám, nehogy megsértsek valakit a véletlenül sem örökölt / tanult érzéseiben(?).
 #130049  Szerző: frekivadasz
 
Én viszont azt nem értem, hogy hogyan lehet vallás (egy egyéni(!) szellemi meggyőződés) alapján származni?
 #130046  Szerző: noartist
 
aki innen menekül,buta ember nem lehet. :)
valaki soroljon már fel 5 dolgot,ami miatt érdemes maradni.
 #130044  Szerző: markfelt
 
nyilván van, aki most pezsgőt bont, de elmondanám, hogy eddig ezen a héten mindössze két zsidó szárm. ismerősöm jelentette be, hogy elhagyja az országot (a cél izrael és usa) családostul. az egyik már jövő hónapban, a másik ősszel.

pl. az ilyenek miatt: https://www.youtube.com/watch?v=LhviRPHFOu0
 #130033  Szerző: markfelt
 
kukac írta:Jo lenne latni egy kiegyensulyozottsagi kimutatast, mert ez igy szubjektiv.
a kiegyensúlyozottsági kimutatások pedig egy eltorzított valóságot tükröznek, tehát maradjunk csak a megérzéseknél ez esetben. (értsd: az m1 híradó a "legkiegyensúlyozottabb", mert a médiatörvénynek megfelelő módon és mennyiségben mutatják be az egyes pártokat. igen ám, csak míg az ellenzéket nevetséges szarként, addig a kormányt tökéletes, isteni jóként mutatják be.)

a hírtv tapasztalataim szerint sokkal kevésbé "uszít", újabban rendszeres nézője vagyok mind a híradó21-nek, mind a magyarország élőben-nek. tény, hogy elfogult és a szavakkal elég narancsosan "játszik", de legalább nem vágja szarrá a nyilatkozók mondatait és bemutat lényegében minden véleményt. tulajdonképpen nem véleményeket "tényekbe csomagolva", hanem valóban tényeket közöl, szemben az mtva-val (ahol az mti szintén kivétel, azt egy ideje már korrektnek és elfogulatlannak tartom).
 #130032  Szerző: kukac
 
Jo lenne latni egy kiegyensulyozottsagi kimutatast, mert ez igy szubjektiv.
 #130031  Szerző: markfelt
 
lassan annyi anyagot vesz át az atv a hírtv-től és a hírtv az atv-től, hogy kezdem azt hinni, hogy összedolgoznak. egyébként, kövezzetek meg, de én korrektnek tartom mind az mno-t, mind a hírtv-t, mind a lánchíd rádiót és sokkal kiegyensúlyozottabbnak egyben, mint a közmédia csatornáit.
 #130018  Szerző: LuciFerko
 
http://hvg.hu/itthon/20140409_Jobbik_er ... sodik_hely
A baloldal teljes összeomlása mellett végzett a második helyen a jobbikos jelölt a Fejér megyei 5. választókerületben (Sárbogárd). A jobbikos Árgyelán János 29,5 százalékkal lett második az országos listás eredménynél jobban teljesítő, 47,8 százalékot szerző fideszes Varga Gábor mögött, viszont az MSZP-Együtt-DK-PM-MLP színekben induló Ecsődi László mindössze 15,6 százalékot kapott. A kormánypártnak is figyelmeztetés lehet azonban, hogy a választókerülethez tartozó Enyingen a jobbikos jelölt majdnem beérte a fideszest: Árgyelánra 1189, Vargára 1206 ember szavazott..
Enying már a jobbik egyik fellegvárának számít. Nincs munkahely, romlik a közbiztonság, az ember kiábrándultak mindkét oldalból = A legjobb táptalaj egy ilyen pártnak.
  • 1
  • 410
  • 411
  • 412
  • 413
  • 414
  • 517