-1 pályaudvar...
http://www.regionalbahn.hu/2015/01/bd-a ... nyzar.html
http://www.regionalbahn.hu/2015/01/bd-a ... nyzar.html
djlacee írta:Credo?Ikarus, illetve MAN.
Mögötte haladtam és a Dunacenternél arra lettem figyelmes, hogy a motor ajtó kinyílt, majd mikor jobban megnéztem, észrevettem, hogy a zárban még a kulcs is benne volt - írta olvasónk, aki fotókat is küldött a látottakról.
szemilan írta:Ez a legnagyobb poénja az új útdíj rendszernek. Veszprém megye, M7-es pár kilométeres szakasz, 5 ezer.Van még más is...én "keresztbe" járom az országot (Békéscsaba-Kecskemét-Solt-Dunaújváros-Székesfehérvár-Győr)...kapóra jött az eddig ingyenes M8-as híd...ami valójában nem vezet sehová, mert sem oda, sem elvezető autópálya nincs...ezért nem fizetek (egyből két megyeit 3 km-ért)...marad a "régi híd" Dunaföldvárnál http://444.hu/2015/01/02/lassan-mar-a-d ... at-ingyen/. Ha meg fizetek az autópályáért, akkor megyek "fel" Bp. felé...had fuldokoljon a sok fővárosi "p...szt"...különben is, ha fizetek, akkor már legalább 200km-en koptatom az M5-M0-M1-et. Joe
http://www.nemzetiutdij.hu/Halozat/Veszprem_megye.jpg
Ki akarja majd ezt megvenni?