Sikeres volt a Rise első élő közvetítése. Szerintem a White Angelben még talán sose voltak ennyien, ennél pedig nagyobb reklám nem is lehetne. Közben a Studio meg fél házzal ment... 
MikySoft írta:Ma autóban hallgattam, de annyira pattogott, hogy el kellett kapcsolnom. Először azt hittem a vétellel lehet probléma, de full ST+RDS mellett is jelen volt a hiba.És Te vezettél?
Elég égő...
