RADIOSITE Fórum

  • Magyar Telekom (T-Home, ViDaNet)

 #15733  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta: Akkor digitális szolgátok se fogják adni. Úgy volt, hogy azok egyből betehetik a kínálatba.
:(
Szerintem betehetik egyből a szolgáltatók, csak ehhez meg kell egyezni a jogdíjról a Viacommal. Kérdés, hogy a Viacom mekkora jogdíjat kér a csatornáért és ezt a mai helyzetben melyik szolgáltató tudja bevállalni.
 #15720  Szerző: mg
 
namármost, még mindig nem jutottam el odáig, hogy elintézzem, de köttetnénk ezt a téhómszatot, és hát így a globe csomag bukik annyit a vonzerejéből, hogy elgondolkodjak, kell-e. ha nat geo musicot betették volna az europa helyére, akkor talán.

de erre a discovery id-re tudják, ki kíváncsi...
 #15717  Szerző: Zoshi
 
http://href.hu/x/8msc

A vh-1 egyenlőre megszünik., Remélem csak egyenlőre.. :(

A Zone europe helyére az új Discovery jön.

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/ ... l?Itemid=2
 #15595  Szerző: djlacee
 
http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/vid ... o/2093035/
"Naponta kétszázan-kétszázötvenen fordulnak meg a ViDaNet Kábeltelevíziós Szolgáltató Zrt. győri ügyfélszolgálati irodájában."
 #15469  Szerző: Zoshi
 
Mondjuk én már a T-kábel oldalára nem is járok az ászf miatt. Változásokat a Vida oldalán, meg itt figyelem:

http://www.telekom.hu/szolgaltatasok/aszf

Utobbira rendesen kikerül mindíg.

Más: Még mindíg megy a Private Spice. Nagyon úgynézki, hogy a Digital 3-ba is bekerült, és ez jó dolog, h alapban is van egy pornó csatorna, :) nem csak az a szar B Hustler. :D
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 93