Jelenlegi hatalom, pár éve: az üzemanyag jövedéki adóját felemeljük, majd az ebből befolyó pénzt az utak felujítására fordítjuk.
Útfelujítások persze azóta sem valósultak meg. 15-20 éve voltak legutóbb ilyen szarok az utak, itt Somogyban, mint most.
Hatalom ma: a 10 napos autópálya használati díjat felemeljük, majd az ebből befolyt összeget az alsóbbrendü utak felujítására fordítjuk.
Ki hisz még ezeknek?
Milyen alsóbbrendű utakat akarnak ezek felujítani, amikor sok helyen még az autópályák is olyan ramaty állapotban vannak, hogy 100km/h sebességnél már szétráz és tönkre teszi a futóművet?! Mit akarnak ezek, amikor a főutak is kátyusak, mint az állat?
Akkor lesz itt útfelújítás, ha piros hó esik.
Útfelujítások persze azóta sem valósultak meg. 15-20 éve voltak legutóbb ilyen szarok az utak, itt Somogyban, mint most.
Hatalom ma: a 10 napos autópálya használati díjat felemeljük, majd az ebből befolyt összeget az alsóbbrendü utak felujítására fordítjuk.
Ki hisz még ezeknek?
Milyen alsóbbrendű utakat akarnak ezek felujítani, amikor sok helyen még az autópályák is olyan ramaty állapotban vannak, hogy 100km/h sebességnél már szétráz és tönkre teszi a futóművet?! Mit akarnak ezek, amikor a főutak is kátyusak, mint az állat?
Akkor lesz itt útfelújítás, ha piros hó esik.


