joe írta:És más francia adók is vannak a frekin,könnyen lehetséges,hogy adtak tényleg valami ilyen tematikájú adást.Kovi02 írta:Ha 50 megán volt akkor 2x ugrásos,TEP,vagy esetleg F2,akkor elképzelhetőnek tartom,hogy Afrika középső részét vetted,nekem teljesen ismeretlen a nyelv.A TV-n nem volt semmi...könnyen lehet, hogy a France Culture adott valami "afrikai kultúra" műsort...![]()
(TV-n nem vett valaki E2/E3/E4 csatornákon afrikai adót?)
(F2 nincs, TEP sincs...mert nem ugrotta a jel át az egyenlítőt...)
Nekem úgy tűnt,hogy ez tényleg lehet,hogy LF valami 3000km+ adást vett,de még nincs megerősítve,szóval tényleg lehet,bár ha 50 megán se volt semmi,akkor gondolom FM-en se.
Egyiptom meg végre elkezdte a PI kód használatát az állami adókon,vagy a Radio Kobra "egyedi" eset?(esetleg Izraelt akarják zavarni a téves PI kóddal?)
Tuner: SDR
Ant.: 15 elemes yagi (H)
Ant.: 15 elemes yagi (H)
