Re: Amit soha nem játszanék le... #189324 Szerző: djlacee 2020.12.02. 13:00 sababa írta: ↑2020.12.02. 12:13 Aventura - Obsession Nemár, pedig olyan jó volt annak idején, amikor még topsláger volt Hozzászólásaim NEM a Radiosite.hu tulajdonosainak illetve üzemeltetőinek álláspontját tükrözik. Ha mégis, azt a hozzászólásban jelzem. Felhasználónév djlacee Rang Globális moderátor Hozzászólások 7277 Csatlakozott 2008.09.04. 21:37 Tartózkodási hely NYUGAT
Re: Amit soha nem játszanék le... #189323 Szerző: sababa 2020.12.02. 12:13 Aventura - Obsession Felhasználónév sababa Rang Kezdő fórumos Hozzászólások 30 Csatlakozott 2020.11.17. 06:18
Re: Amit soha nem játszanék le... #189198 Szerző: knoskamatee 2020.11.24. 18:53 Jason Derulo - Savage Love (Prod. Jawsh 685) Tuner: Sony STR-AV370 & Siemens RH-300 Antenna: TP-Link TL-ANT2415D (V polár) Felhasználónév knoskamatee Rang Törzstag Hozzászólások 531 Csatlakozott 2017.09.10. 00:48 Tartózkodási hely Kecskemét
Re: Amit soha nem játszanék le... #189167 Szerző: Garfield 2020.11.23. 21:06 Harry Styles - Watermelon sugar Felhasználónév Garfield Rang Haladó Hozzászólások 159 Csatlakozott 2020.10.18. 22:44 Tartózkodási hely Debrecen
Re: Amit soha nem játszanék le... #189164 Szerző: shadoe 2020.11.23. 20:22 Bagossy Brothers Company - Visszajövök Felhasználónév shadoe Rang Fanatikus Hozzászólások 1072 Csatlakozott 2019.01.26. 19:01
Re: Amit soha nem játszanék le... #189159 Szerző: noartist 2020.11.23. 16:31 Rúzsa Magdit. Felhasználónév noartist Rang Globális moderátor Hozzászólások 3774 Csatlakozott 2011.03.09. 16:31 Tartózkodási hely Gyula
Re: Amit soha nem játszanék le... #189069 Szerző: Béci09 2020.11.17. 18:35 Zséda összes. Felhasználónév Béci09 Rang Haladó Hozzászólások 227 Csatlakozott 2020.08.16. 18:54 Tartózkodási hely Nyíregyháza
Re: Amit soha nem játszanék le... #188865 Szerző: shadoe 2020.10.31. 20:54 Marshmello / Halsey - Be kind - herótom van már tőle! Felhasználónév shadoe Rang Fanatikus Hozzászólások 1072 Csatlakozott 2019.01.26. 19:01
Re: Amit soha nem játszanék le... #188864 Szerző: Garfield 2020.10.31. 20:18 Rúzsa Magdi - 1 x fent 1 x lent Halott Pénz x Rúzsa Magdi - Szeretni akit nem lehet Eddig sem volt a kedvencem egyik előadó sem, de ez a két borzalom olyan brutálisan szarra sikeredett, hogy konkrétan felrobban az agyam, ha meghallom. Felhasználónév Garfield Rang Haladó Hozzászólások 159 Csatlakozott 2020.10.18. 22:44 Tartózkodási hely Debrecen
Re: Amit soha nem játszanék le... #188399 Szerző: shadoe 2020.09.07. 20:18 Wellhello - Bárhová. Ez nem sláger! Töltelékszámnak is rossz! Most már ha ez az együttes elfüttyenti magát, akkor az összes baromságát ezerrel kell játszani? Pff... Felhasználónév shadoe Rang Fanatikus Hozzászólások 1072 Csatlakozott 2019.01.26. 19:01