Béci09 írta: ↑2020.12.25. 22:57 Tones and I - Ur so fucking cool...Az egyetlen hallgatható zenéje eddig, szóval nem, nem ért mindenki egyet
Remélem, ezzel mindenki egyetért.
Hozzászólásaim NEM a Radiosite.hu tulajdonosainak illetve üzemeltetőinek álláspontját tükrözik. Ha mégis, azt a hozzászólásban jelzem.
