szkristof írta: ↑2026.02.02. 12:17 Rögzítettem egy kis adásrészletetHogyha ez volt az egyetlen amiben duma is volt, akkor mi értelme, mi a célja ezt fenntartani?
https://gofile.io/d/P7U6Hr
ez az egyetlen műsor amiben van beszéd, 1 órás, nem tudom hogy nem kaptak még bármiféle bírságot![]()
,, Minden adást úgy csinálj meg, hogy lehet az lesz az utolsó.''
