p0tyi írta:Volt egy reggeli adás, ahol Köllő Babett és Cyla voltak a helyettes műsorvezetők. Rohadt jó volt, állandósítani kéne. Fogadok, hamar lenyomná Balázsékat.Mikor volt?
p0tyi írta:Volt egy reggeli adás, ahol Köllő Babett és Cyla voltak a helyettes műsorvezetők. Rohadt jó volt, állandósítani kéne. Fogadok, hamar lenyomná Balázsékat.Mikor volt?
bazsa20 írta: ↑2022.07.08. 08:15 SziasztokJátszik ez a rádió már mindent és folyamatosan upgrade-elik, gondolom mióta az országos konkurencia bevette a 2000-res éveket, muszáj nekik valamivel előrukkolni. És alapesetben ez egy fiatalos rádió, tehát nem rossz ez az irány.
Hallgatom a műsort és egyszer csak megszólalt a Scooter - Nessaja
Mióta játszik ilyen elfelejtettett zenéket a Sláger FM???
Jó volt újra rádióban hallani!!
JuVi írta: ↑2022.04.30. 16:38 Mostanában több lett itt az új zene, de nekem mégis egy katyvasz mostanság ez a rádió, mintha ha nem tudnák, hogy pontosan mit is akarnának vele kezdeni. (korábban mintha meg pont a retro zenék felé nyitottak volna kicsit jobban)Jobb is lenne így, a 80-as és 90-es évek zenéin osztozzon a Retro és a Best, így kicsit jobban hajazna a Class Fm világára, aminek hiánya azóta is betöltetlen.