A fodrászüzlet kimaradt. Most úgy elképzeltem, bemegyek a fodrászüzletbe, szól a Rádió Nulla, és meg reklamálok, és kifordulok az üzletből. Inkább legyen bokáig érő hajam, de csak azért se vágatom le, mert nem értek egyet a Sound Of Silence óránkénti üvöltetésével ebben a moslék rádióban. Nagyon életszerű.
Tekerj át úgy az FM sávon, hogy ne legalább hat helyen tolják ezt a szart a képedbe, akár akarod, akár nem. Esetleg ülj fel a következő Volán járatra, és figyeld, mit hallgat a buszsofőr. Elkezdesz neki reklamálni? Mert fogalmazni itt nagyon tudsz, de élőben is ilyen bátor vagy? Vagy menj be a legközelebbi boltba, és számold meg, hány helyen ez szól. Vagy te szólsz az eladónak, hogy tekerjenek már normális rádióra, ami nincs?
Nehogy azt hidd már, hogy mi ezt annyira hallgatni akarjuk. Hallgattatják velünk!

