RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #20989  Szerző: mlaszlo
 
Pasa írta:
mlaszlo írta:Nem tudom hol találták ezeket a buszokat
Belgiumban.
Gondolom akkor ott már leselejtezték őket.
A Volánbusz is vett már jónéhány használt buszt, de azok sokkal jobbak.
 #20988  Szerző: Pasa
 
mlaszlo írta:Nem tudom hol találták ezeket a buszokat
Belgiumban.
 #20987  Szerző: mlaszlo
 
Pasa írta:
LuciFerko írta:ez 20 milla? :o :o :shock: :shock:
Jaja. "Van hol" elszórni megint a lét. :hehe:
Nem tudom hol találták ezeket a buszokat, de elég leharcoltaknak tűnnek. A jelenlegi IK280-asok és 435-ösök jobban néznek ki.
Ehhez képest az Alfabuszos használt Volvok sokkal jobbak, bár azok valamivel drágábbak.
Kíváncsi leszek mennyire lesznek ezek üzembiztosak.
 #20986  Szerző: LuciFerko
 
Pasa írta:
LuciFerko írta:ez 20 milla? :o :o :shock: :shock:
Jaja. "Van hol" elszórni megint a lét. :hehe:
:hehe: :hehe: :hehe:
 #20983  Szerző: Pasa
 
LuciFerko írta:ez 20 milla? :o :o :shock: :shock:
Jaja. "Van hol" elszórni megint a lét. :hehe:
 #20980  Szerző: LuciFerko
 
mlaszlo írta:
Pasa írta:A BKV Van Hool autóbusza
35-öt vettek ezekből, 8 évesek, 300 ezret futottak és 20 millióba kerültek egyenként... :S
Hát ezek a buszok valami borzalmasak, nagyon rondák. Egy előnyük van, hogy alacsonypadlósak, de a külsejük és a belső elrendezésük borzalmas, nem nagyon adtak a megjelenésre.
Itt van fenn kép a belsejéről is:
http://bkvfigyelo.blog.hu/2009/06/25/me ... l_autobusz
Kíváncsi leszek kijelzőket szerelnek-e bele, mert ha jól látom jelenleg az sincs.
ez 20 milla? :o :o :shock: :shock:
 #20979  Szerző: mlaszlo
 
Pasa írta:A BKV Van Hool autóbusza
35-öt vettek ezekből, 8 évesek, 300 ezret futottak és 20 millióba kerültek egyenként... :S
Hát ezek a buszok valami borzalmasak, nagyon rondák. Egy előnyük van, hogy alacsonypadlósak, de a külsejük és a belső elrendezésük borzalmas, nem nagyon adtak a megjelenésre.
Itt van fenn kép a belsejéről is:
http://bkvfigyelo.blog.hu/2009/06/25/me ... l_autobusz
Kíváncsi leszek kijelzőket szerelnek-e bele, mert ha jól látom jelenleg az sincs.
 #20976  Szerző: Pasa
 
Ezt magyarázd el a Demszkynek is. :hit:
 #20975  Szerző: djlacee
 
Pasa írta:A BKV Van Hool autóbusza
35-öt vettek ezekből, 8 évesek, 300 ezret futottak és 20 millióba kerültek egyenként... :S
én azt mondom, http://www.kravtex.hu http://www.mjt-zrt.eu http://www.nabi.hu http://www.autorad.hu
 #20962  Szerző: Pasa
 
A BKV Van Hool autóbusza
35-öt vettek ezekből, 8 évesek, 300 ezret futottak és 20 millióba kerültek egyenként... :S
  • 1
  • 164
  • 165
  • 166
  • 167
  • 168
  • 219