franc egye meg azt a nagy fejüket! nem fogok tudni Göncre vonattal jönni
a legvicesebb a Kiskunhalas-Baja vonal megszüntetése. aki a Dél-Dunántúlra akar eljutni az Alföldről, annak 50 perc helyett 4 órát (vagy többet) kellesz utaznia. nagyszerű. egyébként az előbb azt mondták az MR1-en hogy a minisztérium mindent cáfol.
