az az egy baj vele, hogy a presztízse fordított arányban, a béka segge alatt lenne a hallgatottságával szemben és kérdés, hogy hirdetnének-e benne szívesen 
mgabor írta:Hát, nem konkrétan erre gondoltam, de lehet, hogy igazad van.Szabi írta:Véleményem szerint jelenleg egy darab formátum van, amit érdemes lehetne beindítani a telített pesti médiapiacon és sikeressé válhatna, feltéve ha nem dilettáns mucsácsók kezei építik fel a rádiót.mulatós-lakodalmas
