A hírextrán ugye már az NHH elnöke is megszólalt. Márpedig ez alapján elég egyértelmű a helyzet. Jó lenne egy nol.hu, mno.hu (csak hogy korrekt legyek) -cikk erről. De érdekes eddig semmi... 
FMdarkside írta:Én is afelé hajlok, hogy most a Rise bliccelte el. De szerencsére én olyan tökéletes ember vagyok, aki nem vádol senkit amíg nem biztos benne, úgyhogy inkább úgy fogalmazok, hogy idővel kiderül (ha nem is minden)...Zsolt írta: Elvileg igen... Mindenesetre a Hírextra nem éppen a legobjektívebb forrás ilyen téren.Igen, erről már volt szó. Viszont eddig az egyetlen. A RiseFM egy vakhangot nem mondot.
helyesbítek: egy-két hallgatónak - akik felhívták őket - azt mondták, hogy semmi gáz nem lesz. Felhívtam őket én is, jobban mondva hétfő óta próbálom hívni őket és ki vannak kapcsolva.
Na most, ezt már többen leírták, de itt valami bűzlik Dániában, ha ennyire nagy a csend.
Hogy az Asterix és Obelix: Kelopátra küldetés c. filmből idézzek:
"Túl nagy a csend, nem tetszik ez nekem. Ha kisebb a csend, azt sokkal jobban szeretem."
