
Utasbarát!
Miskolc, Debrecen, Pécs .. stb... Győr
Pasa írta: Ezt nem tudtam. De például a BKV használt Volvói is jók még mindig.Vidéki nagyobb városokban érdemes körülnézni busz téren
Pasa írta: Hát pont ez az! Nem vesz a BKV, mert "nincs rá pénz".Jobban is jártok még nem vesz ilyet nagy számban.. számos jobb, megbízhatóbb és modernebb busz van már ma piacon, itt nyilván nem a BKV által vásárolt használt buszokra gondolok.