Hát elég csúnya lett a visszaváltás VH1-re, amúgy igen... a szokásos VH1 Europe... semmi változás. Eljött a hajszál 2 óra és azonnal levágta a viccesnek gondolt leköszönő szöveget, amire ÉLŐ bélyeget dobtak, mint a beköszönőnél, de nyilván nem az volt.
A Viván szokott ilyen csúnya levágás lenni, amikor a Virítom pontatlanul ér véget. Legalábbis amikor Londonban volt a PlayOut, akkor az nem szarozott sokat. Eljött az idő levágta a budapesti feladót és dobta be újra a szerkesztett cuccot.
Itt valami hasonló lehet csak épp nem a szerksztett műsort illetően, hanem a Playout vált a budapesti feladó és VH1 között. Kérdés, hogy hol van a playout valójában?? Az MTV és a Viva már biztosan hazajött, de ez vajon honnan jöhet? Egy biztos. Itt pontban kettőkör lekapcsol a VH1 és átvált Budapestre bármi is történjék és ugyanez van hajnalban. Anno a Vivánál emlékszem külön hetekkel előtte engedélyt kellett kérni ha több élő műsort akartak (pl. TeleTon Hétvége és társai). Nagyon sajnálom a VH1-t. Akár lehetett volna úgy is, hogy a Nickelodeont lövik le mondjuk este 7 felé.