Ma az ügyfélszolgálaton egy utas megkérdezte tőlem:
"Uram árulja el, miért sírnak a szárnyvonalak bezárásáért, amikor itt van, beköszöntött a nagy hideg és nem VOLÁN-t nem a buszokat, hanem az egész MÁV-ot bénította meg a hó, meg a hideg?"
Sajnos nem mondhattam neki, h teljesen egyetértek vele....
"Uram árulja el, miért sírnak a szárnyvonalak bezárásáért, amikor itt van, beköszöntött a nagy hideg és nem VOLÁN-t nem a buszokat, hanem az egész MÁV-ot bénította meg a hó, meg a hideg?"
Sajnos nem mondhattam neki, h teljesen egyetértek vele....
