RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #35418  Szerző: tomee87
 
Ma az ügyfélszolgálaton egy utas megkérdezte tőlem:
"Uram árulja el, miért sírnak a szárnyvonalak bezárásáért, amikor itt van, beköszöntött a nagy hideg és nem VOLÁN-t nem a buszokat, hanem az egész MÁV-ot bénította meg a hó, meg a hideg?"

Sajnos nem mondhattam neki, h teljesen egyetértek vele....
 #35185  Szerző: Mauro
 
SzD írta:Mauro, Neked tényleg soha nem esnek le ezek a dolgok, meg a célozgatások, stb., vagy csak csinálod? Mert néha még elmegy, de állandóan... :D
Találd ki.
 #35169  Szerző: SzD
 
Mauro, Neked tényleg soha nem esnek le ezek a dolgok, meg a célozgatások, stb., vagy csak csinálod? Mert néha még elmegy, de állandóan... :D
 #35168  Szerző: Pasa
 
Jajj... :S :lol:
 #35167  Szerző: Mauro
 
Pasa írta:
Mauro írta:"Csak" 243 busz robbant
Nem mondod??? Terrortámadás volt? :shock:
Nem csak BKV ilyen szar.
Nem kell ide semmi terror támadás.
:)
 #35163  Szerző: SzD
 
Pasa írta:
Mauro írta:"Csak" 243 busz robbant
Nem mondod??? Terrortámadás volt? :shock:
:lol: :lol: :lol:
Hát ez kész... ^^
 #35162  Szerző: Pasa
 
Mauro írta:"Csak" 243 busz robbant
Nem mondod??? Terrortámadás volt? :shock:
  • 1
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 157
  • 219