RADIOSITE Fórum

  • Neo FM

 #37067  Szerző: mgabor
 
valami történt, élesváltással más indult el, de legalább nem torzít :)
 #37066  Szerző: mgabor
 
némiképp vigasztal, hogy nem csak én megyek kávézni prociállítás közben :lol:
 #37065  Szerző: Szelerailway
 
Hát elindult ma reggel az új stúdió.Hát sajnos itt sem megy simán semmi.Úgy fél 9 körül leállt az adás,majd visszatért és eszméletlenül torzan szól az egész.Valami nagyon nagy gebasz van,sajnos.Előtte,míg nem jött a baki,úgy vettem észre,hogy valamit javult a dinamika,de bízom benne,hogy állítanak még a cuccon.Most per pillanat nagyon gáz a minőség.
 #37055  Szerző: SzD
 
Úgy értettem, hogy arról nem tudtunk meg -szinte- semmit, hogy hogyan néz ki teljes egészében. ;)
 #37054  Szerző: Ghee
 
SzD írta:Király, pontosan lokalizálva van itt minden...de konkrétan sem a régi, sem az új stúdióval kapcsolatosan nem lettünk okosabbak. :)
Az ideiglenes stúdió az egyik szobában van a café szintjén, a képről (amin pityudani bájvigyorog) egyértelműen látszik.
 #37053  Szerző: SzD
 
Király, pontosan lokalizálva van itt minden...de konkrétan sem a régi, sem az új stúdióval kapcsolatosan nem lettünk okosabbak. :)
Remélem, hamarosan láthatunk majd róla képeket (akárhol is legyen), azt meg méginkább remélem, hogy az építés közben is készültek képek, és majd azokat is láthatjuk.
 #37051  Szerző: Mipi
 
A másik meg hogy a Sláger stúdiója a belső udvarra nézhetett.
 #37050  Szerző: Mipi
 
Ezt a kis képet találtam a Café és a NEO épületéről!
http://www.bergmedia.hu/images/kiemelt.jpg

Ebben az épületben van a reklámügynökség is mint pl a Bergmédia aminek Kádár Tamás a vezetője meg tudjuk hogy ő a NEO nak is meg az EMG -nek a vezetője.

Az épületet egyébként a www.norc.hu -n meg tudjátok nézni csak másoljátok be ezt a címet a keresésnél: 1025 Budapest, Csévi u. 7/b

A Sláger Rádió stúdiója pedig a Pala Házban volt vagy még van is. www.palahaz.hu
ami szintén a www.norc.hu -n megtekinthető. A címe: 1011 Budapest Fõ utca 14-18
 #37049  Szerző: Ghee
 
SzD írta:Na jó, de mégis honnan tudod, milyen is az ideiglenes stúdió? Mert az első nyilván nem ott készült (vagy szerinted a helyiség egyik oldalán bézs, a másik oldalán meg zöld fal van?), a másikból meg nem látszik semmi.
A café a Pasaréti-tértől nem messze lévő Csévi közben van - ill. annak elején magasodik a körforgalom fölé. Az épület, ha jól emlékszem panzió-féle volt, ami irodaházzá lett alakítva. A felső szinten van a café területe, a Normafa felé néz a stúdió. Ha belépünk egy nagy tér fogad, az a szerkesztőség és a bal oldala egy folyosó egyik oldala volt valamikor, onnan nyílnak az egyes helyiségek, gyártók és gondolom az ideiglenes stúdió is az egyik ilyen szobában van, a technika a kitelepülő technika lehet (erre célozhattak a HVG cikkében). A café stúdiója a "folyosó" végén jobbra van, azokat a képeket ismerhetitek az archívumból itt a fórumon. A folyosó vége pedig a technikai helyiség.

Az új stúdió, ami készül, azt pl. foggalmam sincs, hogy erre a szintre vagy a földszintre telepítették-e... KLM elmondhatná, ha olvasná...
 #37048  Szerző: csirkebogár
 
A HVG cikkben azt írják, hogy a Café kitelepülő (konténer)stúdiójából megy az ideiglenes adás, amit vittek pl. a Szigetre. Arra nagyon megfelel ez a "kényelem", de állandó stúdiónak valóban gyenge.

Kicsit túllihegi mindenki ezt a BUMERÁNG témát, nehogy már erre épüljön egy egész rádió... Nevetséges. Meg, hogy saját stúdió, meg saját szoba ahova más nem léphet be? Mire fel, kik ezek? Három nagyképű bunkó, akiknek az izzadtságszagú erőlködését vmiért kedvelik. Azt is az ex Slágeres Heal nyilatkozta a HVGben, hogy a Bumeráng maximális hallgatottsága 1.000.000 körül volt, ez nem olyan sok ahhoz képest, hogy legtöbben reggel rádióznak, meg hogy ennyire sztárolják őket.
  • 1
  • 485
  • 486
  • 487
  • 488
  • 489
  • 584