RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #38835  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta:http://bkvfigyelo.blog.hu/2010/01/29/en ... e_autobusz


http://bkvfigyelo.blog.hu/2010/01/27/cs ... _hallottam

Nem semmi.
Nem akarok igazából belefolyni, de ez is érdekes, hogy a sztrájk előtt azzal szórakoztak a buszvezetők, hogy a legkisebb hibával is visszaadták a buszt a garázsban és azzal érveltek hogy az utasokért vannak, mert nem biztonságos a jármű. Meg volt a sztrájk, elérték a céljukat, megkapták a juttatások, érdekes módon most már nem számítanak az utasok, simán kihozzák az utasokat veszélyeztető buszokat is. Arról nem is beszélve, hogy a menetrend is sok esetben csak dísznek van ...
 #38818  Szerző: Mauro
 
"Ki***atják a fa***mat" a hülye utasok

"K***a anyjába, ezek a hülye utasok meg ott maradtak a megállóban"

„A hülye gyerekek itt maradnak a hóban, és ki***atják a fa***mat" – fűzte hozzá a férfi .

http://www.youtube.com/watch?v=3eE5wik7dEA
 #37329  Szerző: LuciFerko
 
Ghee írta:A tegnapi sztrájk alatt este 7 körül valaki beugrott a metro elé és nem közlekedett a Nagyvárad tér és a Deák tér közt egy jó ideig, nem kicsit volt ideges mindenki! Azt nem értem miért nem lehet gyorsan lerendezni az ilyen eseteket, pláne ha nem is esett komolyabb baja az illetőnek. Az oroszoknál nem sz.roznak:

http://www.youtube.com/watch?v=afnGD4zX ... re=related

:geek:
aki depi az öngyi lesz.
 #37323  Szerző: Snake
 
Legalább elrettentő is...
 #37319  Szerző: Ghee
 
A tegnapi sztrájk alatt este 7 körül valaki beugrott a metro elé és nem közlekedett a Nagyvárad tér és a Deák tér közt egy jó ideig, nem kicsit volt ideges mindenki! Azt nem értem miért nem lehet gyorsan lerendezni az ilyen eseteket, pláne ha nem is esett komolyabb baja az illetőnek. Az oroszoknál nem sz.roznak:

http://www.youtube.com/watch?v=afnGD4zX ... re=related

:geek:
 #37181  Szerző: Mauro
 
donder írta:
LuciFerko írta:http://index.hu/belfold/budapest/2010/0 ... v-sztrajk/
szívás.
Az a bajom a BKV-sekkel, hogy kapnak egy kis támogatást, de mindig többet kérnek! Meg amit kapnak, az el is megy a végkielégítésekre... :x :X.:
20év alatt ki osztogatott jutalmakból tanácsadói pénzekből a teljes jármű parkot le lehetet volna cserélni. Kíváncsi leszek holnapi dugókra.
 #37178  Szerző: Ghee
 
A lényeg, hogy mi szívunk és az, hogy ezzel mekkora kárt okoznak, az nem érdekli őket. :fuckyou:
  • 1
  • 151
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 219