RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #40744  Szerző: Mauro
 
Hát amint látod. Bár náluk lehet hogy ez kifogástalan műszaki állapotú jármű.
 #40739  Szerző: mlaszlo
 
Utastérbe zuhant a 95-ös busz ajtaja

Az Ikarus középső ajtaja nem akart bezáródni, ezért a buszvezető nyomogatni kezdte az ajtónyitó gombokat. Addig-addig szórakozott, míg az egyik ajtószárny beesett az utastérbe, pont egy idős nő mellé. Csak a szerencsének köszönhető, hogy nem történt komolyabb baj.

Műszaki hibás BKV-busz ütközött Budakeszin

Felpörgött a motorja, majd az előtte álló buszba rohant egy BKV-busz Budakeszin. A baleset március 5-én pénteken a hajnali órákban történt a 22-es busz végállomásán.

Pedig ugye a BKV buszgarázsokat csak kifogástalan műszaki állapotú járművek hagyják el...
 #40160  Szerző: Mauro
 
Ez a BKV.
 #40154  Szerző: Ghee
 
Á dehogy! ...nem veszélyes, végülis, csak egy bazi nagy kerék forog alatta. :fuckyou:
 #40099  Szerző: mlaszlo
 
Tények riport: Utasok alatt tört ketté egy BKV-busz

Kettétört, szétszakadt menet közben egy BKV busz egyik lemeze, így kiszakadt a helyéből a kerék feletti ülés. Az utasok közül vette fel valaki mobiltelefonnal. A szék gyakorlatilag a busztól függetlenül mozog, lötyög út közben.

A BKV szerint ilyen bármelyik nap előfordulhat a sok 15 évesnél idősebb, és szétrozsdásodott buszon. Szerintük nem volt balesetveszélyes a lötyögő ülés, az egyik buszos szakszervezet szerint viszont igen. A BKV szerint balesetveszély nem volt. De abban egyetértenek, hogy tényleg eltört a busz az utasok alatt. És azt mondják: egyáltalán nem példátlan az eset, sőt. A BKV szerint 15-16 éves buszok járnak a 143-as vonalán, ahol a felvétel készült. Lecserélnék a buszokat, de erre nincs pénzük.
 #39821  Szerző: donder
 
Ghee írta:
mlaszlo írta:Érdekes kis videó a hétvégén hóban elakadt vonatok kiszabadításáról:
http://www.rtlhirek.hu/video/83039
:shock: Az utolsó képkockák jók, mikor a hókotrós M41-es belezúz egy hóbuckába.
Ja, az nagyon cool volt! :D
 #39815  Szerző: Ghee
 
mlaszlo írta:Érdekes kis videó a hétvégén hóban elakadt vonatok kiszabadításáról:
http://www.rtlhirek.hu/video/83039
:shock: Az utolsó képkockák jók, mikor a hókotrós M41-es belezúz egy hóbuckába.
 #38930  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta:http://bkvfigyelo.blog.hu/2010/01/29/en ... e_autobusz


http://bkvfigyelo.blog.hu/2010/01/27/cs ... _hallottam

Nem semmi.
Nem akarok igazából belefolyni, de ez is érdekes, hogy a sztrájk előtt azzal szórakoztak a buszvezetők, hogy a legkisebb hibával is visszaadták a buszt a garázsban és azzal érveltek hogy az utasokért vannak, mert nem biztonságos a jármű. Meg volt a sztrájk, elérték a céljukat, megkapták a juttatások, érdekes módon most már nem számítanak az utasok, simán kihozzák az utasokat veszélyeztető buszokat is. Arról nem is beszélve, hogy a menetrend is sok esetben csak dísznek van ...
Pedig nem biztos hogy csak utasok sérülhetnek a rossz jármű miatt.
"menetrend is sok esetben csak dísznek van "
Ezen meglepő hisz a cég nevébe is benne van hogy mindig késnek. BKV=Biztos Késünk Várjon.
  • 1
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 154
  • 219