LuciFerko írta:bázge: Észak Koreában Haeju városnál elég durva tornyok vannak (...) és mindha a 2 torony csoport közt egy kurva nagy betáplálás lenne!!! Elvileg az 1080 khz-en megy 1500 kw-al.Nincs ezeknek saját weblapjuk a neten (mármint a belföldi és nemzetközi szolgálatnak)
LuciFerko írta:arra célzok, hogy az "sz" hangok is milyen jól hallatszanak. De gondoljunk csak az 540 khz-reTalán nem tartják be a sávszélesség-korlátozást. Ha jól tudom KH-n +- 4,5 kHz-et (9/2 kHz) foglalhat el a vivő a névleges vivőfrekvenciához viszonyítva. Ebből levezetve RH-n 5/2=2,5 kHz (+-) széles sávot foglalhatnának el, valószínűleg ezt lépik túl.
LuciFerko írta:a koreaiak hogy csinálnak SW-n ilyen jó hangminőséget??The Great Leader Kim Jong Il ezt is el tudja intézni.
http://www.youtube.com/watch?v=FjviG8kG2rc