RADIOSITE Fórum

  • RiseFM - Balaton - 98.9 MHz

 #56166  Szerző: Cicoo
 
LuciFerko írta:megújult a honlap.
Morning Call:

"izgalmas támázások a meghívott hazai sztárokkal" heh.. (Van még pár elgépelés egyébként.)

Tracklista meg még mindig nincs.
 #56152  Szerző: LuciFerko
 
megújult a honlap.
 #55165  Szerző: tomee
 
Jók is ezek a "tömegzene vs. igényesség" viták. ;)
 #55154  Szerző: Snake
 
Nekem teccik, pláne ha megnézed a nem official videót hozzá
 #55115  Szerző: Butters
 
steve írta:
Szd96 írta:Na, raktam fel 2008-as felvételeket :D
http://www13.zippyshare.com/v/39599733/file.html
http://www13.zippyshare.com/v/93392938/file.html
ez viszont nem tudom, hogy miért nem jó :S http://www.megaupload.com/?d=1NMUT73I
még rakok majd fel :D
Ezeket a felvételeket visszahallgatva tűnik ki igazán, hogy milyen mélyre süllyedtek. 2008-ban igazán össze volt rakva a Rise FM. Akkor még Motorcycle és DJ Errik ment, manapság Pussycat Dools meg a We No Speak Americano. Utóbbihoz hozzá szeretném tenni, hogy az a zenei szerkesztő vagy DJ, aki ezt a szutykot be meri szerkeszteni egy játszási listába, azzal azt tenném, amit az amerikaiak csináltak a guantanamoi foglyokkal: full hangerőn, egész nap üvöltetném nekik. Csakhogy érezzék azt a kínt, amit mi sokan érzünk, amikor ezt a zenének nem nevezhető moslékot meghalljuk.
Ezek a zenék most is megtalálhatóak. Az, hogy a csipcsiripp dévid getta meg a we no speak americano is bekerül nagyban annak köszönhető, hogy sokat kérik a kívánságműsorba, meg tényleg vinnyognak rá a bulikban is. De azért nem kell aggódni, mert amilyen gyorsan berobbant, olyan gyorsan el is fog tűnni. Nem ezek a zenék fognak szerepelni 10 év múlva a best of electroinic music 2010 válogatáson. Felesleges aggodalmaskodni. A buliban azért szereteik, mert egyszerű, buta. De pont emiatt hamar megunható és eldobható... A 2008-ban bekerült zenék a mai napig pörögnek. Anno az volt a probléma, hogy minden nap ugyanazok a zenék szóltak, ma szerintem jóval nagyobb az adatbázis. Van miből meríteni.
 #55108  Szerző: Cicoo
 
Itt figyel be az agymosási faktor. Mindenhol hallod, és elhiszed, hogy jó. Pedig szar, de egy idő után már fel se tűnik. Maximum csak az, hogy egy-egy gyengébb pillanatodban nekiállsz dúdolgatni.. :shock:

[off] A RiseFM Anno 2008.12.22 20.41-22-39 Part 3..mp3-ban 44:17-nél mi az a zene?[/off]
 #55092  Szerző: LuciFerko
 
ravasz írta:OFF

Ez a Yolanda Be Cool szám érdekes jelenség. Mindenki rühelli, mert 'urva szar, mégis a toplisták élén van.

Olyanról még nem hallottam, akinek tényleg tetszene. :-)

ON
És akármilyen szórakozóhelyen megszólal (pl West club, Kodo café) mindenki megőrül. Ez olyasmi mint 2001-ben a Gerappa volt :)
(az meg durva, hogy az Ö3-on is szarrá játsszák)
 #55091  Szerző: steve
 
ravasz írta:OFF

Ez a Yolanda Be Cool szám érdekes jelenség. Mindenki rühelli, mert 'urva szar, mégis a toplisták élén van.

Olyanról még nem hallottam, akinek tényleg tetszene. :-)

ON
Ehhez képest a Dragostea Din Tei mentális felüdülés.
Én tényleg nem értem, hogy lehet egy ilyen moslékot beszerkeszteni.
Ezen még néha túltesznek a David Guetta féle vernyákolós, színvonaltalan nyekergések. Azért ez is nem elképesztő, hogy David Guetta hová süllyedt? Mindenkit beszippant a mocsok és a pénz. Már nem számít egyik DJ-nél sem, hogy minőségi cuccost kreáljon, csak a dohány meg a toplista fontos. Az, hogy a zenéikben a vokál fogaskerekek csikorgásához, vagy párosodó macskák vernyákolásához hasonlít, mit számít.
 #55090  Szerző: ravasz
 
OFF

Ez a Yolanda Be Cool szám érdekes jelenség. Mindenki rühelli, mert 'urva szar, mégis a toplisták élén van.

Olyanról még nem hallottam, akinek tényleg tetszene. :-)

ON
  • 1
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 240
  • 470