RADIOSITE Fórum

  • RiseFM - Balaton - 98.9 MHz

 #62406  Szerző: markfelt
 
admin írta:RiseFM Ennél azért jobb 'koppintásra' számítottunk, kedves 88.1 :))

kb. egy órája · Visszajelzések megtekintése (318)318 hozzászólás elrejtése
Ez 222 embernek tetszik..
Mutasd mind a(z) 96 hozzászólást

http://www.facebook.com/risefmofficial

Ez kicsit infantilis, nem?
Le is vették. :yes:
 #62383  Szerző: markfelt
 
RiseFM Ennél azért jobb 'koppintásra' számítottunk, kedves 88.1 :))

kb. egy órája · Visszajelzések megtekintése (318)318 hozzászólás elrejtése
Ez 222 embernek tetszik..
Mutasd mind a(z) 96 hozzászólást

www.facebook.com/risefmofficial

Ez kicsit infantilis, nem?
 #62382  Szerző: benjamin
 
http://www.risefm.hu/

Azt mondják lehet túl gyorsan lettek sikersek. Ezek milyen beképzeltek! :shoot:
 #62366  Szerző: mlaszlo
 
Miket összeírogatnak a facebook-on:
Kedves Hallgatóink! A félreértések elkerülése végett: a nyomás nem a kormány oldaláról érkezik, hanem épp ellenkezőleg: a tavalyi helyzethez hasonlóan, ellentétes érdekkörök részéről! A részletekről folyamatosan tájékoztatunk majd Benneteket! Addig is terjed a 'profilkép-csere'...:) (RiseFM Team)

:oops: :S :gülü2:
 #62360  Szerző: mlaszlo
 
Most volt egy szignál, a "88.1 tesztadását halljátok", sokat azért nem mond :)
 #62359  Szerző: markfelt
 
LewyDee írta:Hozzá viszonylag közelebb áll a Roxy zeneileg majd az megerősödik:)
Ja, még van rá kb 20 napja.

Új topic az új rádiónak.
 #62358  Szerző: Cicoo
 
LewyDee írta:de viszont jók a zenék
Nekem nem jön be. Pocsék hangzás, szar keverések. 128 kbps mp3, magasak és mélyek nélkül.
 #62357  Szerző: lali87
 
Benyomták a Winamp-ot, hogy szójjjon valami :-P De nem rossz :-)
Mert se egy szignál se RDS...de csak lesz valami :-)
  • 1
  • 213
  • 214
  • 215
  • 216
  • 217
  • 470