DWC írta:Ke$ha összes, Pitbull összes.Phúúú, na ezzel abszolút egyetértek, de főleg Keshával. Az a vinnyogás a dalaiban (amikor nem énekel, hanem szövegel a számokban), na attól falra tudok mászni
DWC írta:Ke$ha összes, Pitbull összes.Phúúú, na ezzel abszolút egyetértek, de főleg Keshával. Az a vinnyogás a dalaiban (amikor nem énekel, hanem szövegel a számokban), na attól falra tudok mászni