DWC írta:Ja igen ez igaz!FLaci81 írta: A zanzibárnak ez a száma akkora egy hülyeség, olyan szinten nincs értelme, hogy ezzel az erővel egy kifliről is lehetett volna szöveget írni és megzenésíteni...Ne adj tippeket..
Kispál - Tejjel kifli
http://www.youtube.com/watch?v=yRUB0-1foCc
(Jó, nem a kifliről szól, de innen már csak egy lépés.)

http://www.sunshine-live.de/
" Aki a diplomát csak tanulással tudja megszerezni, az pénzt is csak munkával fog keresni! "
