LuciFerko írta:Scropions az jó!A Scorpions az nekem is bejön, pedig többségében nem ilyen stílusú zenéket szeretek.

http://www.sunshine-live.de/
" Aki a diplomát csak tanulással tudja megszerezni, az pénzt is csak munkával fog keresni! "
LuciFerko írta:Scropions az jó!A Scorpions az nekem is bejön, pedig többségében nem ilyen stílusú zenéket szeretek.

Dani írta:Lady Gaga kb. egyik számát sem játszanám le...Mivel világsztár, és még vállalható énekhangja is van, elég nehéz lenne kikerülni.
Dani írta:Lady Gaga kb. egyik számát sem játszanám le...Pedig lady Gaga jo.