Internetes rádió autóban:
Szerintem ez is csak úgy életképes, ha bele van integrálva a kocsi tunerjébe, ez a "set-top-box"-os megoldás nekem nem szimpi, és persze a minőség, 128kbps alatt nem szívesen hallgatok zenét (AAC-ban sem) és elég sokat hallgatok autóban rádiót (kb 60-65 óra /hónap), tehát forgalom korlátos csomagok, meg pár GB-ért ezreseket pengessek ki az nem "pálya".
A DAB/DMB még szerintem versenyben van, habár a világ összes rádiója sem rossz a neten.....

Kíváncsi vagyok melyik technológia lesz a befutó.....
